شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسفرمانده سپاه فجر استان فارس در آئین رونمایی از کتاب «ردپای خلیل»:اقتدار ایران اسلامی حاصل خون شهدای دفاع مقدس است/ «متن قوی»پایه و مبنای اصلی تولید آثار فاخر هنری است

فرمانده سپاه فجر استان فارس در آئین رونمایی از کتاب «ردپای خلیل»:اقتدار ایران اسلامی حاصل خون شهدای دفاع مقدس است/ «متن قوی»پایه و مبنای اصلی تولید آثار فاخر هنری است

منتشرشده در فارس چهارشنبه, 02 مهر 1399 ساعت 08:44
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت:اقتدار ایران اسلامی حاصل خون شهدای دفاع مقدس است.

به گزارش سپاه نیوز؛ آئین بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و رونمایی از کتاب «ردپای خلیل»با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار یداله بوعلی فرمانده سپاه فجر ستان فارس  به میزبانی شورای شهر شیراز برگزار شد.

 

سردار بوعلی در این مراسم با گرامیداشت فرارسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس، گفت: در دوران دفاع مقدس نقش ولایت فقیه بطور خاص در دفاع از هویت ملی ایران برای تمام دنیا به اثبات رسید و تمامیت ارضی و اقتدار ایران اسلامی حفظ شد.

 

فرمانده سپاه فجراستان فارس با بیان اینکه ایران اسلامی مقتدرانه در مقابل دنیای استعمار ایستاده است، گفت:  این اقتدار حاصل خون شهدای دفاع مقدس است و دشمنان انقلاب اسلامی می دانند هرگونه تهدید و تعرض نسبت به این کشور با پاسخی کوبنده و دندان شکن روبرو خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه نظام اسلامی با تکیه بر باور دینی هرگز تسلیم نخواهد شد، خاطرنشان کرد: فهم این مولفه که جمهوری اسلامی ایران قدرت و جُرات پاسخ عملی به تهدیدات را دارد موجب ترس فزاینده دشمنان شده است.

 

سردار بوعلی خاطرنشان کرد: "متن قوی" پایه و مبنای اصلی تولید آثار فاخر هنری از جمله تئاتر و فیلم است و کتاب «ردپای خلیل» می تواند بعنوان یک متن فاخر مورد توجه تولیدکنندگان آثار فرهنگی و هنری قرار بگیرد.

 

بنابراین گزارش کتاب «ردپای خلیل» درباره شخصیت و زندگی «سردار شهید خلیل مطهرنیا» معاون طرح و عملیات لشکر المهدی (عج) نگارش شده و در آن ابعاد مختلف زندگی این شهید والامقام به رشته تحریر در آمده است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است