شما اینجا هستید: خانهاستانهافارساخبار برگزیدهبا سفر به استان سیستان و بلوچستان؛ نماینده ولی فقیه در سپاه از مرز‌های جنوب شرق کشور بازدید کرد

با سفر به استان سیستان و بلوچستان؛ نماینده ولی فقیه در سپاه از مرز‌های جنوب شرق کشور بازدید کرد

منتشرشده در اخبار برگزیده دوشنبه, 20 مرداد 1399 ساعت 09:50
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز : حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی  با سفر به استان سیستان و بلوچستان، از مرزهای جنوب شرق کشور و مناطق ماموریتی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه بازدید کرد.به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین عبد الله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  با سفر به استان سیستان و بلوچستان، از مرزهای جنوب شرق  و مناطق ماموریتی و پایگاه های قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه بازدید کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه در جریان بازدید از پایگاه های قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در مناطق مرزی شهرستان سرباز و سراوان در جمع رزمندگان قرارگاه ، با ابلاغ سلام مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا امام خامنه ای (مدظله العالی)به آنان و اظهار خرسندی از حضور در جمع حافظان دلیر و سلحشور مرزهای ایران اسلامی گفت: بحمدالله امروز نیروی زمینی سپاه اشراف بسیار خوبی بر مرزهای جنوب شرق کشور دارد و رزمندگان با ایمان و مقتدر این نیرو برای صیانت از مرزهای سرزمینی ایران اسلامی آماده هستند .   

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی  با اشاره به نقش آفرینی مجاهدانه رزمندگان نیروی زمینی سپاه در تامین امنیت مرزها گفت:  نیروی زمینی سپاه با ایجاد پاسگاه های مرزی نقش مهمی در امنیت پایدار جنوب شرق کشور ایفا کرده است .

وی  اقدامات یگان های مهندسی نیروی زمینی سپاه در مناطق مرزی جنوب شرق کشور را مطلوب توصیف و تصریح کرد : نیروی زمینی سپاه نه تنها حفظ امنیت مرزها را در این مناطق بر عهده دارد، بلکه یار و همراه مردم مظلوم این مناطق در مشکلات بوده و اقدامات محرومیت زدایی و مردم یاری بسیار خوبی را به انجام می رساند .

در این بازدید که حجت الاسلام والمسلمین محمد هادی رضایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه و سردار سرتیپ پاسدار کرمی فرمانده قرارگاه قدس  ،نماینده ولی فقیه در سپاه را همراهی می کردند، حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی در فضایی صمیمی با رزمندگان و بسیجیان حاضر در پایگاه های مرزی به گفت و گو پرداخت.

نماینده ولی فقیه در سپاه در سفر به استان سیستان و بلوچستان، از طرح های توسعه  سواحل مکران و پایگاه امام خمینی (ره) چابهار نیز بازدید کرد.

انتهای پیام/02

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است