شما اینجا هستید: خانهاستانهافارسبا حضور فرمانده سپاه فجر استان فارس برگزار شد؛ رونمایی طرح شهید سلیمانی با هدف تقویت پایگاه‌های بسیج

با حضور فرمانده سپاه فجر استان فارس برگزار شد؛ رونمایی طرح شهید سلیمانی با هدف تقویت پایگاه‌های بسیج

منتشرشده در فارس دوشنبه, 26 خرداد 1399 ساعت 16:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: آئین رونمایی از طرح شهید سلیمانی و تبیین سند انتظار بسیح و تجلیل از بسیجیان نمونه ناحیه بقیه‌الله (عج) شیراز با حضور فرمانده سپاه فجر استان فارس برگزار شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ آئین رونمایی از طرح شهید سلیمانی و تبیین سند انتظار بسیح و تجلیل از بسیجیان نمونه ناحیه بقیه الله (عج) شیراز با حضور سردارسرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر استان فارس برگزار شد. 

 

سردار غیاثی در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت: این شهید والامقام نمونه و شاخصه ولایتمداری، بصیرت وانقلابی‌گری است و امروز بهترین الگوی جوانان بسیجی در موضوع سبک زندگی اسلامی و انقلابی شهید سپهبد سلیمانی است.

 

وی با اشاره به اینکه نام این گردهمایی به عنوان "‌هم‌عهدی سلیمانی‌ها‌" مزین شده است، گفت: جوانان بسیجی برای رفتار و عمل در تراز انقلاب اسلامی باید ابعاد مختلف شخصیت و سیره زندگی این شهید بزرگوار را شناخته و سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

 

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه پایگاه بسیج بستر تربیت، رشد و تعالی جوانان انقلابی است ادامه داد : بدون شک بسیج به عنوان مهم‌ترین و تاثیرگذارترین نهاد اجتماعی کشور می‌تواند در حوزه‌های مختلف مورد نیاز انقلاب اسلامی نقش‌آفرینی کند و حضور جوانان در این شجره طیبه یک دوره تربیتی و تجربه اندوزی برای  قبول مسئولیت‌های مهم در آینده است.

 

وی با تاکید بر اینکه هدف اصلی طرح شهید سلیمانی تقویت پایگاه‌های مقاومت بسیج است یادآور شد: این طرح که بر مبنای مطالبات و اهداف سند انتظار بسیج تهیه شده است باید مورد توجه فرماندهان رده‌های مقاومت بسیج قرار گرفته و اگر در این زمینه موفق عمل شود به ارتقا شان، منزلت و تاثیرگذاری پایگاه‌های مقاومت بسیج در جامعه منجر می‌شود. 

 

سردار غیاثی افزود: ظرفیت و پتانسیل عظیم مساجد و پایگاه‌های مقاومت بسیج برای جذب و تربیت جوانان مومن انقلابی باید بیش از پیش مورد توجه مسئولان امور جوانان قرار بگیرد.

 

فرمانده سپاه فجر استان فارس با تجلیل از فعالیت‌های بسیجیان در عرصه‌های خدمت‌رسانی و مقابله با بیماری کرونا، گفت: بسیج و بسیجیان همانند گذشته در موضوع خدمت‌رسانی به ویژه مقابله با بیماری کرونا و تولید ملزومات بهداشتی و پزشکی و اهدای خون خوش درخشیدند و این عملکرد درخشان در کتاب افتخارات بسیج ثبت شده است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است