شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانفرمانده سپاه اردستان خبر داد: برگزاری هفته بسیج دانش آموزی اردستان با بیش از۲۰عنوان برنامه

فرمانده سپاه اردستان خبر داد: برگزاری هفته بسیج دانش آموزی اردستان با بیش از۲۰عنوان برنامه

منتشرشده در اصفهان چهارشنبه, 03 آبان 1396 ساعت 09:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه اردستان گفت: در هفته دانش آموزی بیش از ۲۰ برنامه تدارک دیده شده که در کلیه مدارس با قوت و دقت همچون گذشته انجام خواهد شد.

 

 به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار حسن فخرل فرمانده سپاه اردستان استان اصفهان در نشست خبری اظهار کرد: تلاش می کنیم یاد و خاطره ۲۳ هزار شهید دانش آموز استان به فراموشی سپرده نشود.

 

فخرل ادامه داد : اولین مرحله اردوهای راهیان نور با نام و رمز علی ابن ابیطالب علیه السلام از ۲۷ مهرماه شروع شده و تا اردیبهشت سال ۹۷ بطول می انجامد که در مرحله اول تعداد دو اتوبوس به اردستان و زواره تعلق گرفته که در تاریخ هشتم آبانماه خواهران دانش آموز از منطقه خوزستان و ایلام به مدت چهار روز بازدید می کنند.

 

وی افزود:  دانش آموزان باحضور در مناطق عملیاتی با جانفشانی ها و ایثارگری های دلیرمردان این مرزوبوم بویژه شهدای دانش آموز از نزدیک آشنا خواهند شد.

 

فرمانده سپاه اردستان با بیان اینکه در هفته دانش آموزی بیش از ۲۰ برنامه تدارک دیده شده، تصریح کرد: برنامه های هفته بسیج دانش آموزی اردستان در کلیه مدارس با قوت و دقت همچون گذشته انجام خواهد شد.

 

فخرل ادامه داد : دیدار با فرماندار اردستان، اجرای پدافند غیر عامل، برگزاری آئین زنگ ایثار و شهادت در مدارس، غبارروبی گلزار شهدا و دیدار با خانواده آنان از جمله برنامه های شاخص این هفته است.

 

وی تاکید کرد: تعداد چهار هزار و ۴۷ دانش آموز وجود دارد که از این تعداد سه هزار و ۳۰۰ نفر به عضویت بسیج دانش آموزی درآمده و ۴۵ واحد دانش آموزی هم در مدارس فعالیت دارند.

 

فخرل همچنین خاطرنشان کرد: بسیج دانش آموزی اردستان برنامه های متنوعی همچون برگزاری هفته دفاع و برگزاری اردوهای هجرت را در طول سال برگزار کرده که در این خصوص  تعداد ۴۵ دانش آموز در اردوهای ۱۰روزه ۴۵۰ساعت نفر روز کار و در اردوی یک روزه ۶۰نفر روز کار انجام شده است.

 

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است