شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانبا حضور بسیجیان گردان های امام حسین(ع) ؛ اردوی صحرایی مدافعان حرم در اصفهان برگزار شد

با حضور بسیجیان گردان های امام حسین(ع) ؛ اردوی صحرایی مدافعان حرم در اصفهان برگزار شد

منتشرشده در اصفهان دوشنبه, 01 آبان 1396 ساعت 11:25
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) در جمع بسیجیان گردان های امام حسین(ع) در اردوی صحرایی مدافعان حرم گفت : سپاه برنامه های بلند مدت استکبار جهانی را برهم زده است.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فدا جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان در جمع بسیجیان گردان های امام حسین(ع) در اردوی صحرایی مدافعان حرم گفت: با گذشت 39 سال از انقلاب اسلامی ایران امریکایی ها از هیچ توطئه و برنامه ریزی برای سرنگونی و از بین بردن نظام اسلامی فرو گذار نکرده اند.

 

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان یادآور شد: تنها با گذشت10 روز از پیروزی انقلاب اولین حمله و عملیات در آذربایجان غربی و کردستان توسط عده ای مزدور آمریکا با حمله و غارت پادگان مهاباد صورت گرفت و اجازه نداد طعم خوش پیروزی انقلاب بر کام ملت ایران بنشیند.

 

وی افزود: ترور مسئولین، توطئه تجزیه طلبی در نقاط مختلف کشور از سیستان، کردستان، خوزستان و ترکمن صحرا گرفته تا توطئه کودتا و حمله برای آزاد سازی جاسوسان خود و بعد از آن تجهیز عراق برای حمله به کشور، همه بخشی از توطئه های استکبار بر علیه انقلاب اسلامی ایران بود. 

 

سردار فدا خاطر نشان کرد: دشمنان غافل از اینکه در طول این سی سال آن ملتی که هیمنه آمریکا را شکسته نظام مقدس جمهوری اسلامی است، با این حال هر روز بر دشمنی خود افزوده و ملت ایران را مورد هجوم و ناسزاگویی قرار می دهند.

 

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: این جمله امام راحل که فرمودند امریکا شیطان بزرگ است و مقام معظم رهبری(حفظه الله) که فرمودند دستی که امریکایی ها به سوی ما دراز کردند دست چدنی با پوشش مخملی است، بیش از هر زمانی برای ملت ما عیان شده است.

 

وی ادامه داد : افتخار ما این است که بر اساس شاخص امام راحل(ره) که هرکجا دشمنان شما را مورد اهانت و توهین قرا دادند بدانید اقدامات شما موثر و مفید بوده است  عمل نمودیم و امروز دشمنان از ما به ستوه آمده اند و دهان به ناسزا گویی باز می کنند. 

 

سردار فدا تصریح کرد: ما افتخار می کنیم که بیشترین هجمه ی دشمنان، به سمت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و شجره طیبه بسیج و نیروی مردمی انقلاب اسلامی است و نشان از این دارد که اقدامات و انشاءالله مسیر ما مورد رضایت خداوند متعال، حضرت ولی عصر(عج) ارواحنا فدا و ولی امر مسلمین جهان بوده است.

 

 جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج)  یادآور شد: جمهوری اسلامی توانست با مدیریت هوشمندانه و خردمندانه مقام معظم رهبری (حفظه الله) و مرجعیت شیعه توطئه های استکبار و عوامل خود فروخته آن مانند تکفیری ها  را در عراق سوریه و کشور‌های منطقه به هم بزند و  برنامه چندین و چند ساله امریکا و اسرائیل را درباره ایجاد خاورمیانه جدید در منطقه و ساقط کردن حکومت های مردمی خنثی کند.

 

 وی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب(مدظله العالی) که فرمودند: هرکجا حرکتی مردمی اسلامی و ضد آمریکایی باشد جمهوری اسلامی از آن حمایت خواهد کرد گفت: امروز ما به ظرفیتی رسیدیم که کشور های اسلامی و مردم مسلمان منطقه آماده استقبال از رزمندگان ما هستند و با دل و جان از فرهنگ ایثار، شهادت و رزمندگان ما استقبال می کنند. 

 

سردار  فدا افزود: ما با تأسی از تجربیات دفاع مقدس و فرهنگ 230 هزار شهید انقلاب اسلامی فرهنگ ایثار و شهادت و ایستادگی در مقابل استکبار جهانی را در دل ملت ها تزریق کرده و رشد دادیم.

 

وی با ذکر این مطلب که استکبار جهانی چاره ای ندارد جز اینکه یا تمام سربازان خود را در منطقه به مرز نابودی برساند و یا منطقه را مفتضحانه تخلیه کند، خاطرنشان کرد: ما افتخار می کنیم که شهدا، رزمندگان، بسیجیان، پاسداران و مسئولین ما با حضور در کشورهای منطقه ظرفیتی را ایجاد کردند که، فرهنک ایثار و شهادت و فرهنگ نبرد عاشورایی با پیروی از حرکت امام حسین(ع) در روز عاشورا در منطقه شکل بگیرد.

 

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت:شادابی و نشاط شما بسیجیان که با این انگیزه حاضر به دفاع از انقلاب هستید ما را دلگرم می کند تا تلاش و سعی خود را برا ی جذب، آموزش و سازماندهی بسیجیان مان بیشتر کنیم.

 

سردار فدا گفت: امروز وقتی پیکر مطهر هرکدام از شهدای مدافع حرم که به میهن باز می گردد و در بین مردم تشییع می‌شود خیل درخواست‌ها برای حضور در جبهه ی دفاع از حرم از سوی جوانان دارای خانواده، زن و فرزند و یا نوجوانانی که حتی به سن تکلیف نرسیدند بیشتر می شود و در مراسمات مختلف به مسئولین مراجعه و مشتاق حضور در جبهه مقاومت هستند.

 

وی تصریح کرد: همه این گردان ها از گردان های امام حسین(ع)، گردان های امام علی(ع) و گردان های بیت المقدس گوش به فرمان رهبر انقلاب(حفظه الله) برای دفاع از انقلاب اسلامی و مقابله با دشمنان آمادگی کامل دارند و ما امروز این بالندگی را در نیرو های بسیج مشاهده می کنیم.

 

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان افزود: باید این آمادگی، روحیه و شادابی را در خودمان حفظ کنیم و امیدواریم انشالله با تأسی به خداوند متعال و بالا بردن ظرفیت های معنوی، دینی، اعتقادی و فرهنگی بتوانیم در مأموریت های نظامی و عملیاتی موفق باشیم.

 

سردارفدا با اشاره به فرمان حضرت امام(ره) در اوایل انقلاب که مساجد را سنگر خطاب کردند گفت: اولویت برنامه های بسیج را مسجد محور قرار دادیم و امروز منشاء فعالیت های بسیج در دفاع از نظام، انقلاب و ولایت باید حضور و بروزش در مسجد باشد. 

 

 وی در پایان با تشکر از حضور بسجیان در این اردوی صحرایی گفت: انشالله ما قدردان جهاد و کوشش شما در دفاع از انقلاب، خط امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری (حفظ الله) باشیم.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است