شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانمسئول اردویی و گردشگری سپاه صاحب‌الزمان(عج) اصفهان: ۴۰ هزار زائر اصفهانی از مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور بازدید می‌کنند

مسئول اردویی و گردشگری سپاه صاحب‌الزمان(عج) اصفهان: ۴۰ هزار زائر اصفهانی از مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور بازدید می‌کنند

منتشرشده در اصفهان دوشنبه, 02 اسفند 1395 ساعت 09:25
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: محمدی گفت:  ۴۰ هزار زائر اصفهانی از مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور بازدید می‌کنند.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ عباس محمدی مسئول مرکز اردویی و گردشگری سپاه صاحب‌الزمان(عج)  اصفهان اشاره داشت: ۲۰ هزار زائر اصفهانی توسط سپاه استان اصفهان و ۲۰ هزار نفر به صورت کاروان‌های مستقل از سراسر استان به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور اعزام می‌شوند.

 

محمدی ، با اشاره به حضور چشمگیر مردم استان اصفهان در اردوهای راهیان نور جنوب و غرب کشور در سال‌های گذشته اظهار داشت: حدود 20 هزار نفر از اقشار مختلف مردم استان اصفهان از 25 اسفند امسال لغایت 14 فروردین سال آینده به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند.

 

وی افزود: اقشار مختلف مردم می‌توانند از 10 اسفندماه با مراجعه به پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج سراسر استان برای زیارت مناطق عملیاتی جنوب کشور ثبت نام کنند.

 

مسئول مرکز اردویی و گردشگری سپاه صاحب‌الزمان(عج) با بیان اینکه مدت این سفر زیارتی و معنوی 4 روز است، گفت: هزینه اعزام زائران حدود 120 هزار تومان است که مقداری از این میزان را، سپاه به عنوان یارانه برای زائران در نظر گرفته است.

 

وی با اشاره به اعزام اقشار مختلف بسیج همچون بسیج ورزشکاران و پیشکسوتان به صورت جداگانه به اردوهای راهیان نور تصریح کرد: همچنین 20 هزار نفر به صورت مردمی و کاروان‌های

 

مستقل به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور سفر می‌کنند و می‌توان گفت در مجموع 35 هزار نفر از مناطق عملیاتی جنوب کشور و 5 هزار نفر از مناطق عملیاتی غرب کشور بازدید می‌کنند.

محمدی با بیان اینکه دانشجویان دانشگاه‌های استان اصفهان از 15 اسفند لغایت 27 اسفند اعزام می‌شوند، افزود: 4 اردوگاه شامل اردوگاه شهید مسعودیان و شهید کاظمی اهواز و 2 اردوگاه دیگر در خرمشهر پذیرای زائران استان اصفهان هستند.

 

وی با اشاره به برنامه‌های مختلف فرهنگی در نظر گرفته شده برای این اردوی معنوی گفت: زائران به مدت 2 روز در مسیر و 2 روز دیگر را از مناطق عملیاتی خیبر، کربلای 4 و 5، شلمچه، والفجر 8(فاو)، شهدای هویزه و منطقه عمومی فتح المبین(شرهانی) بازدید می‌کنند.

 

مسئول مرکز اردویی و گردشگری سپاه صاحب‌الزمان(عج) با اشاره به برپایی فروشگاه محصولات فرهنگی و سیر نمایشگاهی در محل اسکان زائران بیان کرد: برنامه فرهنگی مختلفی شامل روایتگری و مداحی در شلمچه به صورت روزانه و مترکز برای زائران در نظر گرفته شده است همچنین زائران می‌توانند هر شب از رزمایش کشوری آزادسازی خرمشهر بازدید کنند.

 

وی با اشاره به بیمه زائران در طول سفر گفت: حمل و نقل زائران علاوه بر شرکت جوان سیر ایثار، توسط شرکت‌های معتبر مسافربری انجام می‌شود، همچنین انتظار می‌رود مردم و مسئولان اهتمام بیشتری نسبت به این اردوی معنوی و زیارتی داشته باشند چراکه آشنایی نسل جوان با جوانانی که برای انقلاب اسلامی جان خود را نثار کردند، می‌تواند برطرف کنند بسیاری از نابه‌سامانی‌های اجتماعی باشد. 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است