شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانفرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان:راه‌اندازی هیئت‌های اندیشه‌ورز در بسیج امری ضروری است

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان:راه‌اندازی هیئت‌های اندیشه‌ورز در بسیج امری ضروری است

منتشرشده در اصفهان یکشنبه, 01 اسفند 1395 ساعت 09:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار سلیمانی با  بیان اینکه راه‌اندازی هیئت‌های اندیشه‌ورز امری ضروری است، گفت: برنامه های بسیج در این هیئت ها باید به نحوی پروبال و غنا داده شوند تا بتوان به صورت کامل مدعی شد کار عالمانه صورت پذیرفته است.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار غلامرضا سلیمانی فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در اجلاسیه مجمع قشر بسیج استان با گرامیداشت یاد شهدای انقلاب اسلامی و مدافعان حریم اهل‌بیت (ع) اظهار کرد: رهبر فرزانه انقلاب در دیدار آذرماه سال جاری با جمعی از بسیجیان سراسر کشور فرمودند باید کانون های اندیشه ورز در بسیج شکل بگیرد.

سردار سلیمانی با اشاره به ضرورت راه اندازی هیئت های اندیشه ورزی در استان و شهرستان ها، گفت:‌باید نهایت استفاده را از ظرفیت نخبگانی جامعه برای پیشبرد و اعتلای برنامه های بسیج انجام دهیم.

وی در تشریح کار هیئت های اندیشه ورزی، تأکید کرد: برنامه های بسیج در این هیئت ها باید به نحوی پروبال و غنا داده شوند تا بتوان به صورت کامل مدعی شد کار عالمانه صورت پذیرفته است.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در توضیح برنامه عالمانه، گفت: کار علمی بر اساس دانش انقلابی و روحیه معنوی در بسیج مورد مطالعه، آرا و نظر قرار می گیرد، سپس کارآمد و بهینه ترین روش اجرایی اتخاذ و سپس با روحیه جهادی به مرحله اجرا گذاشته می شود.

سردار سلیمانی با بیان اینکه گاهاً یک کار علمی بر اساس شیوه های کلاسیک رایج جهان انجام می شود که خاصیت اجرایی پیدا نمی کند، تأکید کرد: برای همین منظور به دنبال طرح ریزی عالمانه در هیئت های اندیشه ورز هستیم.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، در مرکز استان یک هیئت اندیشه ورز و در سطح هر کدام از نواحی شهرستان ها نیز یک هیئت اندیشه ورز راه اندازی خواهد شد.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با اشاره به تنظیم برنامه های سال 96 این ستاد گفت: ویژگی برنامه سال آینده این هست که استان محور و بر اساس اهداف و سیاست های برگرفته شده از رهنمودها یا عیناً طبق فرمایش‌های رهبر فرزانه انقلاب است ولی حجم، نوع و عملیاتی شدن آن طبق راهبردهای استانی است.

سردار سلیمانی اظهار امیدواری کرد: با حضور نخبگان دلسوز انقلاب در هیئت‌های اندیشه ورز بتوان در پیشبرد بیشتر آرمان‌های انقلاب اسلامی گام برداریم.

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است