شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانفرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان: باید بدون هزینه‌های گزاف به خود متکی باشیم

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان: باید بدون هزینه‌های گزاف به خود متکی باشیم

منتشرشده در اصفهان چهارشنبه, 20 بهمن 1395 ساعت 11:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار سلیمانی گفت: باید بدون هزینه‌های گزاف و اعتمادهای بی حاصل به خود متکی باشیم و مکتب سیاسی برآمده از اسلام را در کشور حاکم و به سایر کشورها صادر کنیم.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار غلامرضا سلیمانی فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه کاشان اظهار داشت: انقلاب اسلامی در شرایطی به پیروزی رسید که دوست و دشمن باور نداشت حکومتی مقتدر مانند پهلوی که آمریکا و اسرائیل از او حمایت می‌کردند، سقوط کند.

 

فرمانده سپاه اصفهان ضمن اشاره به گزارشات صادره از سوی سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی افزود: 4 ماه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی گزارش‌های سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا حاکی از آن بود که هیچ تهدید جدی حکومت پهلوی را تهدید نمی‌کند زیرا 60 هزار مستشار آمریکایی در ایران و ارتش پهلوی وجود داشت.

 

سردار سلیمانی، خاطرنشان کرد: شعار مردم ما که راهبرد امام راحل نیز به شمار می‌رفت، "پیروزی خون بر شمشیر" بود و کار بزرگ دیگر علاوه بر سقوط شاه، تغییر مفهوم قدرت بود و امام راحل با پیروزی انقلاب اسلامی این مفهوم مهم را تغییر داد.

 

وی با بیان اینکه امام راحل فردی است که کتاب ولایت فقیه را به رشته تحریر درآورده است، تصریح کرد: امام خمینی (ره) تئوری حکومت اسلامی را طراحی کرد و با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری، جمهوری اسلامی یک موهبت الهی است و تاکنون به طور کامل درک نشده است.

 

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) پیروزی انقلاب اسلامی را شکست مفتضحانه آمریکا دانست و ابراز داشت: آمریکا با یک ایران انقلابی مشکل دارد و امام راحل به جهانیان فهماند قدرت نظامی تنها راه پیروزی انقلاب اسلامی نیست بلکه نیروی ایمان و روحیه شهادت طلبی نیز از عوامل موثر در پیروزی است.

 

سردار سلیمانی با بیان اینکه سپاه یک نهاد برآمده از مردم و خون شهدا است، بیان کرد: سپاه باید در خدمت اجرای فرامین رهبری و تحقق آرمان‌های امام راحل باشد و باید بدون هزینه‌های گزاف و اعتمادهای بی حاصل به خود متکی باشیم و مکتب سیاسی برآمده از اسلام را در کشور حاکم و به سایر کشورها صادر کنیم.

 

وی ضمن اشاره به وجود مشکلات موجود در جامعه گفت: وجود مشکلات در هر حوزه به دلیل دوری از اسلام در آن حوزه است و باید در جهت رفع مشکلات به اسلام تاسی کرده و آن را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است