شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانمسئول اردویی سپاه صاحب‌الزمان(عج) اصفهان : ۱۲ هزار زائر اصفهانی به اردوهای راهیان نور غرب کشور اعزام می‌شوند

مسئول اردویی سپاه صاحب‌الزمان(عج) اصفهان : ۱۲ هزار زائر اصفهانی به اردوهای راهیان نور غرب کشور اعزام می‌شوند

منتشرشده در اصفهان یکشنبه, 10 مرداد 1395 ساعت 09:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: محمدی گفت:  ۱۲ هزار زائر اصفهانی از سراسر استان تا ۱۰ شهریور به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام می‌شوند.

به گزارش سپاه نیوز؛عباس محمدی مسئول مرکز اردویی و گردشگری سپاه صاحب‌الزمان(عج) در گفت‌و‌گویی با اشاره به آغاز اعزام زائران اصفهان به اردوهای راهیان نور غرب کشور از ششم مردادماه اظهار داشت: سال گذشته زائران اصفهانی در قالب اردوهای راهیان نور به غرب و شمال غرب کشور اعزام ‌شدند اما برای امسال، اعزام به مناطق عملیاتی غرب کشور و شهرهای سنندج، کامیاران، سقز و بانه برای بازدید زائران اعزامی از استان اصفهان در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اعزام 8 هزار نفر در سال گذشته به اردوهای راهیان نور غرب کشور گفت: 12 هزار زائر اصفهانی از سراسر استان از 6 مرداد تا 10 شهرویور به نام مناطق عملیاتی غرب کشور در قالب 40 کاروان به صورت خانوادگی اعزام می‌‌شوند. 

مسئول اردویی و گردشگری سپاه صاحب‌الزمان(عج) با بیان اینکه روزانه 6 دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام می‌شود، تصریح کرد: 2 اردوگاه شهید روح‌الامین در سنندج و شهید طیاره در سقز میزبان هر یک از کاروان‌های اعزامی از استان اصفهان است و اعزام زائران توسط شرکت مسافربری جوان سیر ایثار و با رعایت دستورالعمل‌های ایمنی و بیمه زائران انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه ثبت نام عموم مردم در پایگاه‌های بسیج انجام می‌شود، گفت: هر یک از نواحی و رده‌های مقاومت بسیج تا 10 روز قبل از اعزام، لیست‌های ثبت نامی خود را نهایی کرده و زائران را اعزام می‌کنند.

محمدی با بیان اینکه با هر یک از کاروان‌ها یک نفر روحانی و یک نفر راوی اعزام می‌شود، تصریح کرد: برگزاری رزم شبانه در اردوگاه روح الامین، برگزاری مراسم افتتاحیه در صبح روز اول، خاطره گویی و پخش فیلم از جمله برنامه‌های فرهنگی در نظر گرفته شده برای این اردوها است همچنین در همه برنامه‌ها به موضوع انقلابی بودن و انقلابی ماندن تأکید شده است. 

وی گفت: استان اصفهان بیش از 5 هزار شهید در منطقه غرب کشور تقدیم انقلاب و نظام اسلامی کرده است و مردم با حضور در این اردوها با رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهدای اصفهان در کردستان آشنا می‌شوند.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است