شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانفرمانده سپاه آران و بیدگل : مرحله دوم کمک مومنانه در آران و بیدگل با توزیع ۱۱۰۰ بسته لوازم‌التحریر ادامه دارد

فرمانده سپاه آران و بیدگل : مرحله دوم کمک مومنانه در آران و بیدگل با توزیع ۱۱۰۰ بسته لوازم‌التحریر ادامه دارد

منتشرشده در اصفهان سه شنبه, 25 شهریور 1399 ساعت 14:48
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه آران و بیدگل گفت: تاکنون 600 بسته لوازم‌التحریر میان دانش‌آموزان بی‌بضاعت تهیه و میان آنان توزیع شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ فخرل فرمانده سپاه آران و بیدگل ضمن اشاره به توزیع بن‌های خرید ویژه دانش آموزان بی‌بضاعت در قالب رزمایش کمک مومنانه اظهار داشت: تاکنون 600 بسته لوازم‌التحریر میان دانش‌آموزان بی‌بضاعت تهیه و میان آنان توزیع شده است.

 

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی شده است تا 500 بسته لوازم‌التحریر دیگر نیز تهیه و میان دانش‌آموزان بی‌بضاعت توزیع شود، افزود: این بسته‌های لوازم‌التحریر به همت خیران، قرارگاه بسیج سازندگی و اقشار مختلف مردم تهیه شده که در اختیار جامعه هدف قرار داده می‌شود.

 

فرمانده سپاه شهرستان آران و بیدگل ضمن اشاره به اجرای طرح‌های بن ولایت و بن محرم ابراز داشت: در این طرح‌ها که در قالب رزمایش کمک مومنانه صورت پذیرفته میان نیازمندان و بسیجیان بن‌هایی به ارزش 210هزار تومان توزیع می‌شود و از مرکز مورد قرارداد اقلام مورد نیاز خود را خریداری می‌کنند.

وی با بیان اینکه در طرح ولایت یک هزار بن و در طرح محرم 500 بن تهیه و به جامعه هدف توزیع شد، گفت: این طرح‌ها به حوزه‌های مقاومت تخصیص داده شد و حوزه‌ها مقاومت نیز به پایگاه‌های مقاومت اختصاص می‌دهد و یک هزار و 500 بن در این قالب به جامعه هدف اختصاص پیدا می‌کند.

 

فخرل با بیان اینکه مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در شهرستان آران و بیدگل در دهه آخر ماه صفر اجرایی می‌شود، تصریح کرد: گام دوم رزمایش سراسری کمک مومنانه در شهرستان آران و بیدگل در سه مرحله اجرایی شده است که مرحله اول اجرا و مرحله دوم آن در حال انجام است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است