شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهان مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان : باید شاکر بهره مندی از نعمت ولایت باشیم

 مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان : باید شاکر بهره مندی از نعمت ولایت باشیم

منتشرشده در اصفهان سه شنبه, 10 تیر 1399 ساعت 09:22
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان گفت: باید شاکر نعمت ولایت باشیم و از آن بهره مند شویم.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین رحمت‌الله صادقی مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان در مراسم تکریم و معارفه مسئول دفترنمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کاشان ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی اظهار داشت: امروز در دهه کرامت واقع شدیم؛ کرامت به معنای بزرگواری است و با رفتار خود به گونه‌ای جلوه دهد که بزرگوار باشد چراکه کرامت صفت خدایی و صفت ملائکه است و تقوا نیز یکی از شرایط انسان‌های کریم است.

 

وی ضمن اشاره به روایتی در مورد کرامت و انسان‌های با کرامت افزود: هرچه زودتر انسان از کارهای زشت خود توبه کند سریع‌تر به خداوند می‌رسد و خداوند منان را نیز به دلیل نعمت‌های داده شده شکر می‌کنند؛ امروز به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیاری از نعمت‌ها از ما گرفته شد در حالی که آیا پیش از آن از وجود این نعمت‌ها شکر‌گزاری می‌کردیم؟

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان ضمن تاکید بر شکر به سبب نعمت ولایت ابراز داشت: در زمان ائمه معصوم(ع) مردم شکر نعمت وجود ولایت را نکردند و بر همین اساس حاکمان ظلم را بر آنان مسلط کردند و امروز اگر نعمت ولایت را شکرگزار باشیم از نعمت‌های آن بهره‌مند می‌شویم.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین صادقی با بیان اینکه مردم از مسئولان انتظارات و توقع ویژه‌ای دارند، تصریح کرد: انسان‌های کریم از ویژگی‌هایی نظیر ننگ و بدی به دور هستند و بر همین اساس لازم است مسئولان و طلاب در انجام امور‌ و رفتارهای خود نهایت دقت را به کار بگیرند.

 

انتهای پیام/

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است