شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانفرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان: سپاه استان یک هزار سری جهیزیه تولید داخل به نیازمندان هدیه می‌دهد

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان: سپاه استان یک هزار سری جهیزیه تولید داخل به نیازمندان هدیه می‌دهد

منتشرشده در اصفهان شنبه, 07 تیر 1399 ساعت 17:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان گفت: هزار سری جهیزیه پیش‌بینی شده است و امیدواریم بتوانیم این جهیزیه‌ها را آماده کرده و به مردم کمک کنیم البته برای این‌که چرخه تولید در اصفهان ادامه‌دار باشد، تهیه جهیزیه را از تولیدات ایرانی و اصفهان انجام می‌دهیم.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فدا فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان در جلسه هیأت اندیشه‌ورز بسیج ورزشکاران استان اصفهان اظهار داشت: با استفاده از توانمندی و قابلیت‌هایی که داریم، کاری که نیاز است را انجام می‌دهیم تا بتوانیم جایگاه و افتخاراتی که استان اصفهان داشته است، پیشرفت دهیم و به جایگاه‌ نخست در بین استان‌ها برسیم.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان افزود: تقویم ورزشی و سیاست سال باید تنظیم شود، ورزش را باید از پایه شروع کنیم زیرا در توسعه ورزش کم کار کرده‌ایم؛ باید در محلات از پایگاه‌های بسیج استفاده و فعالیت‌های ورزشی محله‌محور را شروع کنیم؛ همچنین باید به ورزش همگانی نیز توجه شود زیرا ورودی ورزش قهرمانی است.

وی با بیان این‌که باید به وسیله ورزش مردم را در بحث کرونا نیز توانمند کنیم، گفت: اگر امنیت خدشه‌دار شود، ورزش و همه چیز را دچار آسیب می‌کند، کمک مؤمنانه در همین راستا انجام شد و حدود ۴۴۰ هزار بسته معیشتی در اصفهان توزیع شد، به واسطه کرونا حدود ۲۳۰ هزار از این خانواده‌ها به کمک نیازمند شدند.

سردار فدا با اشاره به این‌که از تولید ماسک گرفته تا تهیه آبمیوه برای بیماران و کادر درمانی در این زمان انجام گرفت، بیان داشت: برای شرایط کرونا در ادامه ، صحبت‌ها و پیش‌بینی‌های زیادی شده است؛ نباید از این بیماری غافل شویم و تمهیدات لازم را در نظر بگیریم.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان تصریح کرد: در دنیا ورزشکاران بزرگ کارهای بزرگی کردند، در ایران نیز برخی ورزشکاران آمدند، این همگرایی و وفاق را کرونا‌ در کشور ایجاد کرد؛ در همین راستا هزار سری جهیزیه پیش‌بینی شده است و امیدواریم بتوانیم این جهیزیه‌ها را آماده کرده و به مردم کمک کنیم البته برای این‌که چرخه تولید در اصفهان ادامه‌دار باشد، تهیه جهیزیه را از تولیدات ایرانی و اصفهان انجام می‌دهیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: دشمن به واسطه مشکلات مردم را تحت فشار قرار داده است، شرایط اقتصادی سخت است اما مشکلات اقتصادی ناشی از کرونا در همه جای دنیا وجود دارد اما خدارا شکر کمبودی در تهیه اقلام غذایی نداریم.

سردار فدا در پایان گفت:  اقتدار در دنیا داریم و ابتکار عمل را به دست گرفته‌ایم و برای ادامه این راه باید به مردم کمک کنیم.

 

 

انتهای خبر/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است