شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانفرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان: ظرفیت های نهفته کشور در مقابله با کرونا نمایان شد

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان: ظرفیت های نهفته کشور در مقابله با کرونا نمایان شد

منتشرشده در اصفهان چهارشنبه, 31 ارديبهشت 1399 ساعت 13:11
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار فدا گفت: کرونا امتحان خوبی برای ما بود و درعین حالی که خسارت هایی برای کشور ما دربرداشت ، ظرفیتهای نهفته کشورما را هم بیدارکرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فدا فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان ضمن گرامیداشت ماه مبارک رمضان و ایام الله سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: یاد وخاطره شهدای گرانقدر عملیات بیت المقدس خصوصا شهید حسین قجه ای فرمانده گردان 27 حضرت رسول(ص) که حماسه آفریدند  و زبان زد خاص و عام است گرامی باد که این شهید جزء شهدای برتر و نیز شهدای برتر پیشکسوت در ورزش این شهرستان هم می باشد.

 

سردار فدا ضمن خدا قوت و خسته نباشید به پرسنل و پیشکسوتان ناحیه لنجان ادامه داد: کرونا امتحان خوبی برای ما بود و درعین حالی که خسارت هایی برای کشور ما در برداشت ولی ظرفیتهای نهفته کشورما را هم بیدارکرد. امروز شرایطی به وجود آمده و در آینده نزدیک تاثیرات منفی و مثبت این ویروس منحوس در جهان و کشور ما بیشتر روشن خواهد شد.

 

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) با اشاره به وجود پیشکسوتان و گروهای جهادی مطرح در شهرستان لنجان گفت: اینها نشان دهنده پتانسیل زیاد در شهرستان لنجان است وبه این خاطر از این ناحیه انتظار بیشتر می رود که در مسائل و مشکلات مردم کمک کنند.

 

وی در پایان نظارت ستادی ناحیه لنجان از دو کتاب به نامهای –سرپروانگی ودزلی –که همت هیئت راویان فتح لنجان به چاپ رسیده بود رونمایی و از نویسندگان این کتاب ها تجلیل به عمل آورد و از خانواده جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس حاج کاظم سلیمیان عیادت نمود وبه درد دلهای ایشان گوش فرا داد و از خانواده شهید حسین و حسن قجه ای بازدید نمودند و یاد این شهید والا مقام را گرامی داشت و از مادر این شهیدان درخواست دعای شهادت نمودند .

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است