شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریبا حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین صورت گرفت؛ افتتاح ۱۵۰ پروژه محرومیت‌زدایی و سازندگی در بام ایران

با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین صورت گرفت؛ افتتاح ۱۵۰ پروژه محرومیت‌زدایی و سازندگی در بام ایران

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری چهارشنبه, 23 بهمن 1398 ساعت 16:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: آئین افتتاح بیش از ۱۵۰ پروژه محرومیت‌زدایی و سازندگی در سطح چهارمحال و بختیاری به همت سپاه قمربنی‌هاشم(علیه السلام) و با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور برگزار شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ آیین افتتاح چند طرح عمرانی با حضور سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی، رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور در شهرستان کیار برگزار شد.

 

سردار  سلیمانی در حضور خود در روستای سلم از بهره‌برداری بیش از ۱۵۰ پروژه محرومیت‌زدایی و سازندگی در سطح چهارمحال و بختیاری به همت سپاه قمربنی‌هاشم(ع) و مدیریت سردار علی‌محمد اکبری، پیگیری مسئول بسیج سازندگی استان، همکاری مردم و برخی دستگاه‌های اجرایی خبر داد.

 

وی ضمن بیان اینکه حرکتی منسجم و سازمان‌ یافته به منظور رفع مشکلات مناطق کم‌برخوردار و روستاها و توجه به نیازها و ضروریات مناطق محروم شکل گرفته است، گفت: دهه فجر یادآور رشادت و حماسه‌آفرینی ملت بزرگ ایران به رهبری امام راحل(ره) است که درآن درس‌های بزرگی برای ما به ویژه جوانان دارد.

 

سردار سلیمانی با اشاره به جایگاه غیرقابل مقایسه ایران در دنیا با ایران قبل از انقلاب اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران امروزه در دنیا قهرمان و الگوی دیگر ملت‌ها به ویژه ملت‌های مسلمان و آزادیخواه است.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کل کشور توضیح داد: در زمینه مبارزه با تروریست و تروریست‌های مورد حمایت نظام سلطه و استکبار جهانی، مبارزه با دشمنان اسلام و بشریت، و سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برجسته‌ترین چهره مقاومت بودند و زمانی که به شهادت رسیدند با تشییع میلیونی بی‌سابقه به خاک سپرده شدند.

 

وی افزود: اینکه جمهوری اسلامی ایران در این جایگاه قرار دارد به برکت و عظمت اسلام و خون شهدایی است که با پای گذاشتن در راه امام حسین(ع) و مکتب عاشورا در میادین نبرد حضور یافته و تهدید و تهاجمات را از پیش روی نظام جمهوری اسلامی ایران برداشتند.

 

سردار سلیمانی در پایان ضمن بیان اینکه مکتب و راه امام حسین(ع) باعث شده انواع تهاجمات، مشکلات و چالش‌های علیه جمهوری اسلامی ایران مدیریت و به فرصت‌های سازنده تبدیل شود، خاطرنشان کرد: پس از امام راحل(ره) مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) با تکیه بر ایمان و غیرت دینی مردم، انقلاب اسلامی را به عنوان موجودی زنده و پویا و با حضور مردم در مناسبت‌ها و مراسمات مختلف پیش می‌برند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است