شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریفرمانده سپاه استان چهارمحال و بختیاری : ترویج فرهنگ انقلابی مهمترین رسالت امروز سپاه و بسیج است

فرمانده سپاه استان چهارمحال و بختیاری : ترویج فرهنگ انقلابی مهمترین رسالت امروز سپاه و بسیج است

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری چهارشنبه, 08 شهریور 1396 ساعت 09:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قمربنی هاشم (علیه السلام )استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت : همه توان خود را در راستای ترویج فرهنگ انقلابی گری که مهمترین رسالت امروز سپاه و بسیج است ، به کار می گیریم.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(علیه السلام) استان چهارمحال و بختیاری ، در دیدار با مدیر حوزه علمیه خواهران این استان با اشاره به نقش بی بدیل سپاه در رفع محرومیت ها، اظهار کرد: قرارگاه محرومیت زدایی در سپاه استان ، اقدامات قابل توجهی در زمینه های مختلف انجام داده است و این قرارگاه کمک به حوزه های علمیه را یکی از رسالتهای ذاتی خود می داند.

 

وی رشد و پویایی استان را مهمترین دغدغه سپاه حضرت قمربنی هاشم(علیه السلام) بیان کرد و افزود: در این راستا همه توان خود را به کار خواهیم گرفت؛ به یقین ترویج فرهنگ انقلابی گری مهمترین رسالت امروز سپاه و بسیج است.

 

سردار اکبری، کمک به حوزه های علمیه را وظیفه همگانی دانست و تاکید کرد : سپاه استان در هر زمینه ای که بتواند یاری گر حوزه های علمیه خواهد بود؛ سپاه و بسیج مکمل حوزه های علمیه هستند و کمک به آنها را رسالت ذاتی خود می دانند. 

 

وی با اشاره به اینکه روحانیت و بسیج در رأس امور فرهنگی جامعه هستند ادامه داد: به یقین اگر فعالیتهای بصیرتی، دینی و انقلابی این دو مجموعه در راستای همدیگر نبود، مشکلات فرهنگی بیداد می کرد و انقلاب در مسیر خود قرار نمی گرفت.

 

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(علیه السلام) با تاکید به برنامه ریزی های گسترده دشمن برای انحراف نهادهای انقلابی و ارزشی خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال ضربه زدن است، طلاب نباید ارتباط خود را با بسیج و سپاه کم رنگ کنند، دشمن از این ارتباط تنگاتنگ می ترسد.

 

وی مسجد محوری و ارتباط با روحانیت را مهمترین اولویت امروز برنامه های بسیج بیان کرد و گفت: اعتقاد ما بر این است که بصیرت افزایی باید در مسجد و حول محور روحانی مسجد و با همکاری بسیج صورت گیرد تا مردم گرفتار توطئه ها و تهاجم فرهنگی نشوند.

 

سردار اکبری راه اندازی و تأسیس حوزه علمیه خواهران در مناطق مختلف این استان را از ضرورتها دانست و اظهار کرد:امروز چشم امید مردم به عملکرد حوزه های علمیه و سپاه است؛ باید با هم فکری در راستای جذب تک تک افراد به سمت امور دینی قدم برداریم و در این راستا همه مؤظف هستیم.

 

 

انتهای خبر/09

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است