شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریفرمانده تیپ 44 قمربنی هاشم (علیه السلام) خبر داد: احداث 12 واحد مسکونی برای نیازمندان در نقاط مرزی

فرمانده تیپ 44 قمربنی هاشم (علیه السلام) خبر داد: احداث 12 واحد مسکونی برای نیازمندان در نقاط مرزی

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری شنبه, 17 تیر 1396 ساعت 08:11
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : فرمانده تیپ  44 قمربنی هاشم (علیه السلام )  در بازدید فرمانده سپاه قمربنی هاشم (ع) از منطقه مرزی جنوب غرب، گفت: 12 واحد مسکونی برای نیازمندان مرزنشین می شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی محمد اکبری فرمانده سپاه قمربنی هاشم (علیه السلام ) استان چهارمحال و بختیاری، از طرح محرومیت زدایی مرزبانان تیپ 44 قمربنی هاشم علیه السلام  در شهرستان آبادان منطقه اروندکنار بخش منیوحی بازدید کرد.

 

در این بازدید، سرهنگ پاسدار علی فتح مولایی فرمانده تیپ 44 قمربنی هاشم (علیه السلام ) با اشاره به حضور مقتدرانه مرزبانان این یگان در منطقه جنوب غرب و حراست از مرزهای آبی و خاکی کشور از سال 1394 ، گزارشی مبسوطی از خدمات محرومیت زدایی در این نقطه از میهن اسلامی ارائه کرد.

 

سرهنگ فتح مولایی، اظهار کرد: در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص بکارگیری ارزشهای اسلامی و انقلابی برای محرومیت زدایی از مناطق مرزی و حمایت بی دریغ از ساکنان ، این مسئله بعنوان اولویت بعدی تیپ 44 قمربنی هاشم علیه السلام در نظر گرفته شده است.

 

وی، افزود: هم اکنون در حال ساخت 12 واحد مسکونی 50تا 80متری ویژه افراد کم بضاعت و زنان خود سرپرست هستیم که می تواند مرهمی کوچک و التیامی برزخم های افراد مستضعف و قشر آسیب پذیر و مرزنشینان باشد.

 

سرهنگ فتح مولایی خاطرنشان کرد: این طرح ها با کمک سپاه و کمیته امداد و با هدایت و انجام امورات توسط کارکنان رسمی و وظیفه این تیپ و  روستاهای بخش منیوحی از اوایل سال جاری شروع بکار شده است.

 

وی، افزود: تا الان بیش از 75 درصد از بناها در کل ساخته و فقط ظریف کاری داخلی شامل مفروش کردن کف با موزاییک و سفیدکاری دیواره ها و سرامیک کاری و تجهیز  آشپزخانه مانده است که انشاءالله تا 31 شهریور و همزمان با شروع هفته دفاع مقدس افتتاح و تحویل این افراد خواهد شد.

 

فرمانده تیپ  44 قمربنی هاشم (علیه السلام ) ، در ادامه با اشاره به اهداف بلند سپاه در طرح های محرومیت زدایی، تصریح کرد: سپاه در هر جا و هر ماموریتی که وظیفه ایجاب می کرده است حاضر شده و بدون هیچ چشمداشتی صددرصد وظایف رابه نحواحسن انجام داده و در این مسیر پیرو امر رهبری و مزین به اخلاق و ارزشهای اسلامی است.

 

وی، تأکید کرد: در انجام مأموریت های محوله و امور محرومیت زدایی و مردم یاری از سوی سپاه ، بهره و سود سازمانی و تشکیلاتی و فردی راه ندارد و فقط و فقط در پایان کار اشک شوق چشمان مادر چند فرزند یتیم و بی سرپرست می تواند جوابگوی تمام تلاشها و مجاهدت های شبانه روزی ، شود.

 

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است