شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریفرمانده سپاه چهارمحال و بختیاری: رشادت‌های پاسداران این روزها در سازندگی و محرومیت‌زدایی متبلور شده است

فرمانده سپاه چهارمحال و بختیاری: رشادت‌های پاسداران این روزها در سازندگی و محرومیت‌زدایی متبلور شده است

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری دوشنبه, 11 ارديبهشت 1396 ساعت 12:10
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار اکبری گفت: امروزه رشادت‌های پاسداران در سازندگی، محرومیت‌زدایی و درخشش در عرصه‌های علم و فناوری متبلور شده است.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی‌محمد اکبری فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان ، با تبریک میلاد امام حسین(ع) و گرامیداشت روز پاسدار اظهار داشت: سپاهیان با ایمان و اعتقاد الهی برای حفظ حریم مرزهای کشور مجاهدت می‌کنند و کارنامه درخشان سپاه مورد تمجید مقام معظم رهبر قرار گرفته است.

 

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم افزود: رشادت رزمندگان سپاه قمربنی‌هاشم(ع) در کسوت پاسداری در راستای حفظ انقلاب و دستاوردهای آن وظیفه اصلی سپاه است.

 

فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری با اشاره به حضور پررنگ سپاه در دوران 8 سال دفاع مقدس تصریح کرد: امروزه رشادت‌های پاسداران در سازندگی، محرومیت‌زدایی و درخشش در عرصه‌های علم و فناوری متبلور شده است.

 

سردار اکبری خاطرنشان کرد: رزمندگان سپاه در قالب تیپ 44 قمربنی‌هاشم (ع) برای برقراری امنیت پایدار در شمال غرب در برخورد با گروهک‌های تروریستی و در جنوب و جنوب شرق کشور در حفاظت و ضیانت از مرزها کارنامه‌ای درخشان را به نمایش گذاشته اند.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است