شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریمسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی چهارمحال و بختیاری: حضور نسل جوان در راهپیمایی نشان از زنده بودن انقلاب بود

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی چهارمحال و بختیاری: حضور نسل جوان در راهپیمایی نشان از زنده بودن انقلاب بود

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری یکشنبه, 24 بهمن 1395 ساعت 09:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ ریاحی گفت: وقتی نسل‌هایی که در زمان پیروزی انقلاب اسلامی حضور نداشتند، در این راهپیمایی شرکت می‌کنند، حکایت از این دارد که انقلاب اسلامی قابل زوال نیست و به صورت پویا پیشروی می‌کند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ حاتم ریاحی مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی چهارمحال و بختیاری ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار کرد: حضور قشرهای مختلف مردم به‌ویژه نسل سوم و چهارم انقلاب در راهپیمایی امسال بسیار دیدنی بود و نشان‌دهنده این است که جوانه‌های  سبز انقلاب اسلامی در راه هستند تا آرمان‌های انقلاب و  دین مبین اسلام را زنده نگه دارند.

 

وی با تقدیر از ملت انقلابی که امسال نیز مانند سال‌های قبل که همه اقشار مختلف در صحنه راهپیمایی 22 بهمن حاضر شدند، ادامه داد: وقتی نسل‌هایی که در زمان پیروزی انقلاب اسلامی حضور نداشتند، در این راهپیمایی شرکت می‌کنند، حکایت از این دارد که انقلاب اسلامی قابل زوال نیست و به صورت پویا پیشروی می‌کند.

 

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی چهارمحال و بختیاری گفت: جوان در هر جامعه و کشوری، محور حرکت است و اگر حرکت انقلابی و قیام سیاسی باشد، جوانان جلوتر از دیگران در صحنه‌ هستند. اگر حرکت سازندگی یا حرکت فرهنگی باشد، جوانان جلوتر از دیگران حرکت می‌کنند و دست آنها کارآمدتر از دست دیگران است.

 

سرهنگ ریاحی ادامه داد: در حرکت انبیای الهی هم از جمله حرکت صدر اسلام محور حرکت و مرکز تلاش و تحرک، جوانان بودند.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است