شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریفرمانده سپاه قمربنی هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری: پایگاه‌های بسیج باید در قلب مساجد باشند

فرمانده سپاه قمربنی هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری: پایگاه‌های بسیج باید در قلب مساجد باشند

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری دوشنبه, 27 دی 1395 ساعت 10:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  گفت: سردار اکبری گفت: پایگاه‌های بسیج می‌بایست در قلب مساجد فعالیت کنند زیرا در این صورت می‌توانند با روحانیون بابصیرت تعامل بیشتری برقرار کنند و کشور را به سمت اعتلا پیش ببرند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛سردار سر تیپ دوم پاسدار علی‌محمد اکبری فرمانده سپاه قمربنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری در دیدار با امام جمعه شهرستان سامان اظهار کرد: بحمدالله همکاری همه‌جانبه سپاه با دفاتر ائمه جمعه شهرستان‌ها بسیار مطلوب است.

 

وی به نقش و اهمیت بارز بسیج اشاره کرد و افزود: پایگاه‌های بسیج می‌بایست در قلب مساجد فعالیت کنند زیرا در این صورت می‌توانند با روحانیون با بصیرت تعامل بیشتری برقرار کنند و کشور را به سمت اعتلا پیش ببرند.

 

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع)، نیروهای بسیجی را نیروهای بااخلاص و مومن دانست و افزود: این نیروها که پشتوانه محکمی برای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند در همه ابعاد و اقشار مختلف جامعه نقش موثر، فعال و مسئولیت‌پذیر را دارا هستند.

 

سردار اکبری در پایان خاطرنشان کرد: بسیجیان در راستای منویات مقام معظم رهبری و ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی عمل می‌کنند و حافظ آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است