شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریفرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری : تفکر بسیجی توطئه‌های دشمن را خنثی می‌کند

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری : تفکر بسیجی توطئه‌های دشمن را خنثی می‌کند

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری شنبه, 20 آذر 1395 ساعت 14:21
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار محمدسلیمانی گفت: تفکر و دیدگاه بسیجی توطئه‌های دشمن در زمینه تهاجم فرهنگی و نفوذ را خنثی می‌کند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛سردار رضا محمدسلیمان  فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری در دیدار با کارکنان صدا و سیما به مناسبت گرامی‌داشت شهادت خبرنگاران صدا و سیما در حادثه سقوط هواپیمای سی 130 اظهار داشت: فلسفه تشکیل بسیج به دستور امام خمینی(ره) تنها به علت جنگ نبود هر چند بسیج نقش پر رنگی در دفاع مقدس داشت.

وی افزود: بسیج براساس نیازهای و حساسیت‌های خاص، ضرورت‌ها و خلاءهایی که در جامعه وجود داشت تشکیل شد که البته هر زمانی که نیاز است ورود پیدا می‌کند.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه بسیج با احساس نیاز با توجه به عنصر زمان و مکان با بصیرتی که دارد ورود پیدا می‌کند، بیان کرد: بسیج در حوزه‌های پس از جنگ نیز با توجه به نیاز به سازندگی کشور وارد شد.

سردار محمدسلیمان با اشاره به تهاجم فرهنگی در جامعه گفت: در مسئله تهاجم فرهنگی نیز بسیج ندای مقام معظم رهبری را لبیک گفت و همچنین در حوزه‌های دیگر از جمله نانوتکنولوژی، سلول‌های بنیادین و مسائل هسته‌ای نیز ورود پیدا کرد.

وی با بیان اینکه تفکر بسیج خیمه عمود انقلاب است، خاطرنشان کرد: همه افراد می‌توانند در این چارچوب فکری وارد فعالیت شوند و کار کنند.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: تفکر و دیدگاه بسیجی باید در جامعه ترسیم و ترویج یابد.

سردار محمدسلیمان با اشاره به برگزاری کنگره بزرگ شهدا در سال گذشته خاطرنشان کرد: انعکاس این کنگره به خاطر زحمات صدا و سیما و رسانه‌های استان بود.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است