شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع): اردوهای راهیان‌نور پیونددهنده نسل‌های اول و چهارم انقلاب است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع): اردوهای راهیان‌نور پیونددهنده نسل‌های اول و چهارم انقلاب است

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری شنبه, 20 آذر 1395 ساعت 10:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین سرافراز گفت: اردوهای راهیان‌نور پیونددهنده نسلهای اول و چهارم انقلاب است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین کریم سرافراز مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) در جمع دانش‌آموزان بخش لاران شهرستان شهرکرد در زیارتگاه شهدای عملیات والفجر8 واقع در اروند کنار به تشریح اهمیت برگزاری اردوهای راهیان‌نور پرداخت.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) افزود: امروز به برکت خون شهیدان، فرهنگ مقاومت جایگاه خوبی پیدا کرده است و تاثیر فراوانی را روی نسل جوان که جبهه و جنگ را ندیده‌اند، گذاشته است و درخواست هزاران جوان برای حضور داوطلبانه در جبهه مقاومت مصداقی برای اثبات این ادعاست.

 

وی اردوهای راهیان نور را یکی از هدیه‌های بزرگ الهی بعد از هشت سال جنگ تحمیلی دانست و تصریح کرد: نسل جوان با سفر به مناطق عملیاتی و نشستن بر روی خاک مقدس کربلای ایران، با رشادت‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس بیشتر آشنا می‌شوند و ارتباط معنوی قوی با فرهنگ ایثار و شهادت پیدا می‌کنند.

 

حجت الاسلام والمسلمین سرافراز ادامه داد: اردوهای راهیان‌نور پیوند دهنده نسل اول انقلاب با نسل‌های نسل دوم، سوم و چهارم انقلاب است.

 

وی، آشنایی نسل جوان و نوجوان با فرهنگ دفاع مقدس، معرفی الگو های ارزشی برای نسلی که جبهه و جنگ را ندیده، تبیین عزت، عظمت و اقتدار ملت ایران در برابر استکبار جهانی و جلوگیری از تحریف تاریخ دفاع مقدس و آرمان‌های والای شهدا را از اهداف برگزاری اردوهای راهیان نور برشمرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین سرافراز در پایان از دانش آموزان و زائران سرزمین نور خواست قدر این فرصت و توفیق حضور در کربلای ایران را بدانند و با تبعیت از ولایت در راه آرمانهای شهدای عزیز گام بردارند.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است