شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریجانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در شهرکرد: دشمن‌ستیزی مردم این نظام در برابر قدرت‌های غربی همیشگی است

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در شهرکرد: دشمن‌ستیزی مردم این نظام در برابر قدرت‌های غربی همیشگی است

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری دوشنبه, 24 آبان 1395 ساعت 12:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار فضلی گفت: دشمن ستیزی مردم این نظام در برابر با همه مستکبرین و قدرت‌های غربی، اروپایی و گروهک‌های تکفیری همیشگی است.

 

به گزارش سپاه نیوز: سردار علی فضلیجانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفیندر مراسم سومین روز شهید مدافع حرم"محمدحسن قاسمی"اظهارداشت: استان چهارمحال و بختیاری در طول 38 سال دوران انقلاب 2400 شهید تقدیم این نظام کرده و امروز برای دفاع از حرم حضرت زینب‌(س) تاکنون 6 شهید را تقدیم اسلام کرده است، همه شهدا برای دفاع از دین خدا و خاک میهنشان در برابر دشمن سینه‌سپر کردند و از جان خود گذشتند.

 

وی با بیان اینکه مردم نظام جمهوری اسلامی استکبارستیز هستند، افزود: دشمن ستیزی مردم این نظام در برابر با همه مستکبرین و قدرت‌های غربی، اروپایی و گروهک‌های تکفیری همیشگی است و در طول 38 سال در مقابل تمام گردنکشان ایستادند.

 

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: اگر این شهدا نبودند منافقین و سرکرده‌های رژیم پهلوی انقلاب را از بین می‌بردند اما مردم ایستادند و از حق و حقانیت با بصیرت و هوشمندی دفاع کردند.

 

سردار فضلی با بیان اینکه انقلاب با گوشت و پوست و استخوان مردم عجین شده است، خاطرنشان کرد: مردم این نظام انقلاب و ولایت فقیه را حمایت می‌کنند و حضور مردم در سوریه نشان می‌دهد که سخنان و بیان راهبردی استراتژی امام خمینی(ره) هنوز در جامعه اسلامی جاری و ساری است.

 

وی با بیان اینکه در جامعه اسلامی روح استقامت، مقاومت و پایداری وجود دارد، گفت: مردم ما با این روحیه در برابر دشمن ایستادگی کردند به گونه‌ای که امروز دشمن با این تجهیزات جرعت حمله به کشور را ندارد، امروز فرزندان برومند این مرز و بوم با بصیرت و هوشمندی تمام دشمن را رصد می‌کنند و اجازه نمی‌دهند ذره‌ای از خاک ما به دشمن داده شود.

 

 

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است