شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریفرمانده سپاه قمربنی‌هاشم(ع)چهارمحال و بختیاری : ۶۰۰۰ نفر در رزمایش" الی‌ بیت المقدس ۵" چهارمحال و بختیاری شرکت کردند

فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم(ع)چهارمحال و بختیاری : ۶۰۰۰ نفر در رزمایش" الی‌ بیت المقدس ۵" چهارمحال و بختیاری شرکت کردند

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری شنبه, 15 آبان 1395 ساعت 12:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار محمدسلیمانی گفت: رزمایش الی بیت المقدس ۵ با رمز "لبیک یا محمد رسول الله" با حضور ۶ هزار بسیجی در استان برگزار شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رضا محمدسلیمانی فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری در رزمایش الی بیت المقدس 5 اظهار داشت: رزمایش الی بیت المقدس 5 با رمز "لبیک یا محمد رسول الله" با حضور 6 هزار بسیجی در استان به مدت 2 روز درمنطقه رحمتیه شهرکرد برگزار شد.

 

وی با بیان اینکه این رزمایش به صورت همزمان در 14 استان برگزار شد، افزود: مرحله دوم رزمایش الی بیت المقدس 5 تحت عنوان عاشقان حسینی امروز با اعلام رمز مقدس "لبیک یا محمدرسول الله" توسط سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور از قرارگاه مرکزی امام هادی(ع) در استان همزمان با 13 استان دیگر برگزار شد.

 

فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه برای نخستین بار در برنامه‌های بسیج 3 ناحیه مقاومت استان رزم شبانه با تیراندازی اجرا کردند، بیان کرد: در این رزمایش 26 گردان بیت المقدس و 8 گردان کوثر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای رزمایش عاشقان حسینی را با موفقیت اجرا کرده‌اند.

 

سردار محمدسلیمانی خاطرنشان کرد: گردان‌های بیت المقدس، امام حسین(ع)، عاشورا و کوثر برای مقابله با هرگونه تهدیدی از سوی دشمنان انقلاب اسلامی آمادگی کامل را دارند، هدف از برگزاری این رزمایش تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی(ره) و منویات مقام معظم رهبری و حفظ انسجام گردان‌های بیت المقدس است.

 

وی گفت: استفاده از تاریکی برای اصل غافلگیری و استفاده از روش پدافندغیرعامل به تأسی از عملیات‌های شبانه موفقیت آمیز رزمندگان 8 سال دفاع مقدس از جمله اقداماتی بود که در این رزمایش اجرا شد.

 

فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: اجرای عملیات دفاع از کوی و برزن و آمادگی برای دفاع از هرگونه اغتشاش و ناآرامی‌های احتمالی از دیگر برنامه‌هایی بود که تا پایان این رزمایش انجام شد.

 

انتهای  خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است