شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریفرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم(ع) چهار محال و بختیاری :ابهت ابرقدرتان شرق و غرب در جنگ تحمیلی شکسته شد

فرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم(ع) چهار محال و بختیاری :ابهت ابرقدرتان شرق و غرب در جنگ تحمیلی شکسته شد

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری چهارشنبه, 31 شهریور 1395 ساعت 14:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار محمدسلیمانی گفت: ابهت ابرقدرتان شرق و غرب در جنگ تحمیلی شکسته شد و حس وطن‌دوستی مردم ایران نیز تقویت و موجب شد تا همه سردمداران فاسد در برابر اسلام احساس ذلت کنند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار  رضا محمدسلیمانی فرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم(ع) چهار محال و بختیاری صبح امروز در آیین رژه نیروهای مسلح در چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: حقیقتا دفاع مقدس گنجینه واقعیت‌ها و ارزش‌های ملت سلحشور ایران اسلامی است. 

 

فرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه پیروزی غرورآفرین ملت ایران در مقابل متجاوزان و حامیان شیطان صفت آن‌ها در جنگ تحمیلی محقق شد، ادامه داد: دفاع مقدس مظهر حماسه، معنویت، دین‌خواهی، ایستادگی است و در واقع جنگ هشت ساله دفاع مقدس، تجلی روحیات خوب و سازنده و حقیقتا یک گنج تمام ناشدنی است.

 

وی با  تاکید بر اینکه ملت ایران هشت سال مقاومت کردند که یک وجب از خاک ایران را از دست ندهد، افزود: همه فراز و نشیب‌های انقلاب نعمت بودند ولی نعمتی که در جنگ نهفته است در هیچ فرازی از انقلاب دیده نشد.

 

سردار  محمدسلیمانی خاطرنشان کرد: ملت ایران در جنگ تحمیلی، انقلاب خود را به جهان صادر کرد و توانست مظلومیت خود به جهانیان نشان دهد. 

 

وی ادامه داد: ابهت ابرقدرتان شرق و غرب در جنگ تحمیلی شکسته شد و حس وطن‌دوستی مردم ایران نیز تقویت و موجب شد تا همه سردمداران فاسد در برابر اسلام احساس ذلت کنند.

 

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری بیان داشت: جنگ مدرسه‌ایی به وسعت مرزهایمان بود که از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب گسترده شد و این نمونه‌ای از برکات دفاع مقدس است که تجلی پیدا کرد.

 

وی با بیان اینکه ملت ایران امروز هم همان دیدگاه را دارد تأکید کرد: رزمندگان، سپاهیان و همه نیروهای مسلح ما در لوای ولایت هستند تا بتوانند با همه توان خود از نظام و اسلام حمایت کنند.

 

گفتنی است در ادامه این مراسم یگان‌های نظامی و انتظامی سپاه پاسداران حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری، نیروی انتظامی و بسیج این استان اقدام به اجرای رژه از مقابل جایگاه نمودند.

 

این یگان‌ها شامل گروه رزم‌آوران سپاه پاسداران حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری، گروهان‌های پایوران سپاه، گروهان‌های نمونه بسیج عشایر، گروهان‌های نوپو نیروی انتظامی، گردان بیت‌المقدس و... بودند.

 

همچنین در ادامه گردان آماد، پشتیبانی و محمول تیپ 44 حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) با تسلیحاتی چون راکت‌انداز 122 میلی‌متری کاتیوشا، ضد هوایی 23 میلی‌متری، موتورسواران یگان ویژه فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری و... از مقابل جایگاه رژه رفتند.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است