شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمربنی هاشم(ع):کم رنگ کردن روحیه جهادی از توطئه های دشمنان است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمربنی هاشم(ع):کم رنگ کردن روحیه جهادی از توطئه های دشمنان است

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری سه شنبه, 23 شهریور 1395 ساعت 08:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:حجت الاسلام والمسلمین سرافراز در جمع زائران مناطق عملیاتی راهیان نور غرب کشور گفت:‌ کم رنگ کردن روحیه جهادی و فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه از توطئه های دشمنان در جنگ نرم است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛حجت الاسلام والمسلمین کریم سرافراز مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام با حضور در یادمان شهدای عملیات والفجر 4، از روند برگزاری اردوهای راهیان نور غرب و شمالغرب کشور بازدید کرد.

 


حجت الاسلام والمسلمین سرافراز، در جمع زایران سرزمین نور، با اشاره به آیه شریفه 78 سوره مبارکه حج، " وَ جَاهِدُوا فِي اللَّهِ حَقَّ جِهَادِهِ هُوَ اجْتَبَاکُمْ ... " به تشریح اهمیت جهاد در راه خدا پرداخت.

 


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع) مجاهدان را برگزیدگان خداوند دانست و افزود: جهاد یکی از درهای ورود به بهشت است.
 وی، تصریح کرد: واژه شهادت و شهید از زیباترین کلمات تاریخ و  در روز حساب و قیامت نیز شهدا از مقام شامخی برخوردار هستند و بر اساس روایات نیز با ریخته شدن اولین قطره خونشان به زمین، تمام گناهانشان بخشیده می شود.

 

وی به توطئه های دشمنان برای کم رنگ کردن روحیه جهادی و فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اشاره کرد و برگزاری اردوهای راهیان نور را خنثی کننده این نقشه شوم در جنگ نرم علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمرد.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است