شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریفرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری خبرداد: شهرکرد میزبان اختتامیه جشنواره کشوری ادبیات داستانی بسیج

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری خبرداد: شهرکرد میزبان اختتامیه جشنواره کشوری ادبیات داستانی بسیج

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری سه شنبه, 16 شهریور 1395 ساعت 10:37
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار محمد سلیمانی گفت: مراسم اختتامیه جشنواره ادبیات داستانی بسیج کشور مهرماه سال جاری به میزبانی استان چهار محال و بختیاری در شهرکرد برگزار می شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار رضا محمد سلیمانی فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: اختتامیه جشنواره ادبیات داستانی بسیج در سال 95، به مدت دو روز در 4 و پنجم مهرماه سال جاری به میزبانی استان چهار محال و بختیاری در شهرکرد برگزار خواهد شد.


سردار محمد‌سلیمانی از داستان به عنوان محمل بسیار مناسب برای ذخیره نمودن بار فرهنگی، فکری و معنوی و انتقال آن به نسلهای آینده بویژه نسل جوان و نوجوان که رغبت و اشتیاق بیشتری به ادبیات داستانی دارند یاد کرد.


وی، گفت: جشنواره ادبیات داستانی بسیج با بهره گیری دقیق و کامل از جنبه های معنوی و خلاقانه، نه سطحی نویسی و مستقیم گویی؛ در سال 95 برنامه ریزی و اجراء شده است .


فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع) افزود: توجه و تاکید به هنر ادبیات داستانی بر اساس فرمایشات موکد مقام معظم رهبری به عنوان رکن اساسی حرکت های بنیادی ادب و هنر، شناسایی استعدادهای درخشان بسیجی در هنر نویسندگی کشور و ارتقاء ادبیات داستانی متعهد در فضای رقابتی سالم و رشد و ارتقاء توانایی های اهل قلم در زمینه های تکنیکی و محتوایی آثار از طریق انتخاب و ارائه الگوهای برترو  ايجاد زمينه برای  جذب جوانان و نوجوانان علاقه مند به داستان نويسی در  برنامه های بسيج از مهمترین اهداف جشنواره ادبیات داستانی بسیج در سال 95 می باشد.


سردار محمدسلیمانی اظهار کرد: با توجه به وجود استعداها و ظرفیتهای مناسب نویسندگی در استان ، شهرکرد به عنوان میزبان نویسندگان بسیجی جشنواره ادبیات داستانی انتخاب شده است.


 وی برگزاری برنامه های متنوع آموزشی و فرهنگی از قبیل برگزاری کارگاه های آموزشی با حضور اساتید مطرح عرصه ادبیات داستانی کشور ، تجلیل از تعدادی ازخانواده های معظم شهدای مدافع حرم و حوادث منا و هنرمندان پیشکسوت عرصه ادبیات داستانی استان و استفاده از هنرنمایی هنرمندان مطرح کشور  را ازمهمترین برنامه های آیین اختتامیه جشنواره ادبیات داستانی بسیج در شهرکرد عنوان کرد .


گفتنی است: مراسم اختتامیه جشنواره ادبیات داستانی بسیج در سال 95 روزهای چهارم و پنجم مهر ماه سال جاری به میزبانی استان چهار محال وبختیاری در شهرکرد برگزارخواهد شد.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است