شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری: دشمن از شهید سلیمانی هم می‌ترسد 

 فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری: دشمن از شهید سلیمانی هم می‌ترسد 

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری سه شنبه, 21 دی 1400 ساعت 09:50
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری گفت: دشمنان از شهد سلیمانی و دیگر شهدا می‌ترسند چون این‌ها زنده و بیدار کننده هستند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدعلی اکبری  فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری در سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی که به میزبانی قوم بختیاری در چلگرد برگزار شده بود اظهار داشت: امروز نشان دادید شهید حاج قاسم سلیمانی زنده است چون چهارمحال و بختیاری و جمهوری اسلامی زنده است، آفرین به استکبارستیزی این مردم که در تاریخ استبداد ستیزی بختیاری‌ها ثبت شده است.

 

وی خاطرنشان کرد:  دشمنان حتی پس از شهادت سردار رشید اسلام این مرد بزرگ تحمل دیدن او را ندارند و در فضای مجازی نیز ترور شد چرا که سردار زنده است، با آدم مرده و بی‌تفاوت کسی کاری ندارند، از این شهید و دیگر شهدا می‌ترسند چون این‌ها زنده و بیدار کننده هستند. 

 

فرمانده سپاه استان چهارمحال و بختیاری گفت: شهدای مدافع حرم و حاج قاسم سلیمانی اسرای به دست تکفیری‌ها را دیدند و تنها ذکر مصیبت نشنیدند، وقتی به آن‌ها نگاه می‌شد شاهد لب خشکیده و لباس‌های پاره آنها بودند.

 

وی افزود: با دیدن اسرا حاج قاسم و شهدای مدافع حرم مقاومت کردند که دست تکفیری‌ها به ما نرسد، چه بسا این اتفاق اگر برای ما می‌افتاد معلوم نبود مرد میدان باشیم یا نباشیم.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است