شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریفرمانده سپاه قمربنی‌هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری : ۵ هزار بسته نوشت افزار بین دانش آموزان استان توزیع شد

فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری : ۵ هزار بسته نوشت افزار بین دانش آموزان استان توزیع شد

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری دوشنبه, 19 مهر 1400 ساعت 09:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری  با اشاره به فعالیت قرارگاه جهادی امام رضا (ع) و بسیج سازندگی در حمایت از نیازمندان در زمان بحران گفت: پنج هزار بسته نوشت افزار در استان توزیع شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار محمدعلی اکبری فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری در آئین توزیع بسته‌های نوشت افزار بین دانش‌آموزان نیازمند، اظهار کرد: پنج هزار بسته نوشت افزار با همکاری بسیج سازندگی، قرارگاه جهاد امام رضا (ع) در چهارمحال و بختیاری با عنوان «بوی ماه مهر» تهیه و توزیع شد.

 

وی ارزش هر بسته نوشت افزار را دو میلیون ریال اعلام کرد و ادامه داد: برای تهیه این بسته‌ها بیش از ۱۰ میلیارد ریال از محل کمک خیران مرکز نیکوکاری کمیته امداد، اعتبارات بسیج سازندگی و قرارگاه امام رضا (ع) استان هزینه شده است.

 

فرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: این بسته‌ها به منظور حمایت از دانش‌آموزان نیازمند در مناطق روستایی و محروم استان تهیه و توزیع شد.

 

سردار اکبری با اشاره به فعالیت قرارگاه جهادی امام رضا (ع) و بسیج سازندگی در حمایت از نیازمندان در زمان بحران از جمله شیوع ویروس کرونا، سیل و زلزله، افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۲۹۰ میلیارد تومان بسته حمایتی و معیشتی در استان تهیه و بین نیازمندان و آسیب دیدگان کرونایی در قالب کمک مومنانه توزیع شده است.

 

وی به زلزله ۵.۷ ریشتری در «کوهرنگ» اشاره کرد و ادامه داد: با توجه به کاهش دما و نزدیک شدن به فصل سرما تأمین مسکن و اسکان افراد آسیب دیده برای افراد زلزله زده در اولویت قرار دارد.

 

فرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: از ابتدای سال تا کنون بیش از دو هزار و ۵۰۰ بسته جهیزیه توسط قرارگاه جهادی امام رضا (ع) برای نیازمندان تهیه و توزیع شده است.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است