شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریفرمانده سپاه قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری : 171 باب خانه ساخته و تحویل نیازمندان استان شد

فرمانده سپاه قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری : 171 باب خانه ساخته و تحویل نیازمندان استان شد

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری چهارشنبه, 21 آبان 1399 ساعت 11:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار اکبری در آئین بهره برداری از منزل مسکونی محرومان در یانچشمه، از تکمیل ساخت 171باب خانه برای نیازمندان استان چهارمحال و بختیاری خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ آیین افتتاح یک باب واحد مسکونی با حضور فرمانده سپاه استان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بن ، فرماندار و رئیس کمیته امداد شهرستان بن در شهر یانچشمه برگزار شد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار علی محمد اکبری فرمانده سپاه قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری در این مراسم گفت: گروههای جهادی بسیج همیشه برای خدمت صادقانه و بی منت در راستای رفع مشکلات محرومین آماده هستند و از هیچ کوششی در این زمینه دریغ نکرده و تمام تلاش خود را به کار خواهند بست تا بتوانند گوشه ای از مشکلات مردم در مناطق محروم را رفع نمایند.

سردار اکبری اظهار داشت: با توجه به نیاز تعدادی از مددجویان کمیته امداد به مسکن مقاوم، تفاهم نامه ای بین کمیته امداد امام خمینی رحمه الله علیه و سپاه قمر بنی هاشم علیه السلام استان منعقد گردید و گروههای جهادی بسیج با مشارکت و همیاری نیروهای کمیته امداد در راستای ساخت این واحدها، اقدامات چشمگیری انجام دادند که تا کنون 171 باب از این منازل ساخته شده و تحویل مددجویان گردیده است و 149واحد دیگر نیز تا آخر سال تکمیل گردیده و به نیازمندان تحویل داده خواهد شد.

وی افزود: بسیج ثابت کرده که همیشه یار و غمخوار محرومین جامعه می باشد و در طول سالهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی هرجا بسیج وارد شده است کار را به بهترین شکل پیش برده و خدمت صادقانه ای به مردم داشته است خواه میدان جنگ نظامی باشد یا میدان جنگ نرم یا مبارزه با کرونا یا محرومیت زدایی، که همین امر رضایت ملت از این نهاد مردمی را در پی داشته است.

سرهنگ دوم پاسدار محسن کریمی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بن نیز در این مراسم گفت :  از ابتدای سال تا کنون در شهرستان بن 14 باب واحد مسکونی تحویل مددجویان شده و ان شاء الله  تا آخر سال نیز 6 واحد دیگر ساخته و تحویل داده خواهد شد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است