شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریسپاهرئیس مجلس شورای اسلامی : جنگ تمام شده اما جهاد همچنان ادامه دارد

رئیس مجلس شورای اسلامی : جنگ تمام شده اما جهاد همچنان ادامه دارد

منتشرشده در سپاه یکشنبه, 06 مهر 1399 ساعت 12:28
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: دکتر قالیباف با بیان این که جنگ تمام شده اما جهاد ادامه دارد گفت :  این نمایشگاه نشان داد که با خودباوری جوانگرایی و شجاعت و بهره گیری از ابتکارات و پیمودن راه های میانبر می‌توان دستاوردهای بزرگی را خلق کرد.

به گزارش سپاه نیوز ؛ دکتر محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در آیین  افتتاح پارک ملی هوا فضا با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره امام راحل و شهدا اظهار کرد: ما هر کجا هستیم خود را مدیون فرهنگ جهاد و شهادت می دانیم و در این مسیر گام بر می داریم.

 

رییس مجلس شورای اسلامی هفته دفاع مقدس را ایام الله توصیف و تصریح کرد: این نمایشگاه نمایان گر حماسه آفرینی های دفاع مقدس بوده و تاریخ یک ملت را در حوزه دفاع و مقاومت به نمایش می گذارد.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه این نمایشگاه تحلیل راهبرد و روند ما می‌توانیم و تبلور عینی جوانگرایی است گفت : در دوران دفاع مقدس در مقطعی حتی ما در تهیه مهمات ساده توپخانه با مشکل مواجه بودیم اما امروز به فضل الهی فضا را نیز تسخیر کرده ایم.

 

دکتر قالیباف در ادامه تصریح کرد: این نمایشگاه نشان داد که با خودباوری،  جوانگرایی و شجاعت و بهره گیری از ابتکارات و پیمودن راه های میانبر می ‌توان دستاوردهای بزرگی را خلق کرد.

 

وی به‌کارگیری استراتژی خلاقانه را چاره حل مشکلات توصیف و تاکید کرد:  این نمایشگاه در تمامی حوزه ها اعم از تکنولوژی ساختار تجهیزات مدیریت نمونه است.

 

 

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افتتاح پارک ملی هوافضا نشان داد که ما در واقعیت  قوی هستیم اظهار کرد : غصه میخوریم با وجود ظرفیت‌های عظیم در تمامی حوزه ها در حوزه اقتصاد ضعف داریم و دلیل روشن آن این است که در این حوزه بخوبی به سنت‌های الهی عمل نکرده‌ایم.

 

وی در ادامه با تاکید بر اینکه جنگ تمام شده اما جهاد همچنان در حوزه‌های مختلف ادامه دارد گفت: اگر از آموزه های دفاع مقدس درس بگیریم و فرهنگ الهام بخش آن را الگو قرار دهیم به طور قطع اقتصاد و فرهنگ ما نیز به حرکت در خواهد آمد.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان تاکید کرد : مردم نجیب و شریف ما در دوران دفاع مقدس همه وجود و توان خود را در دفع تجاوز روز به میدان آوردند و امروز ما باید تمام تلاش و تمرکز خود را بدون توجه به حاشیه‌های بی اهمیت بر گشودن گره های مشکلات مردم قرار دهیم.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است