شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده سپاه استان بوشهر: امنیت کامل در خطوط هوایی استان بوشهر برقرار است

فرمانده سپاه استان بوشهر: امنیت کامل در خطوط هوایی استان بوشهر برقرار است

منتشرشده در بوشهر چهارشنبه, 06 دی 1396 ساعت 11:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه سپاه حفاظت هواپیمایی، اقتدار امنیت آسمان ایران را ارتقا داده است گفت: با تلاش سپاه حفاظت هواپیمایی، امنیت کامل در خطوط هوایی استان بوشهر برقرار است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در همایش گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه حفاظت فرودگاهی تاسیس این نهاد در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی را سبب مصون نگه داشتن ایران از ترفندهای بدخواهان نظام اسلامی دانست و اظهار داشت: سپاه زمانی وارد عرصه امنیت هوایی وارد شد که دشمنان در ربایش هواپیما و خدشه‌دار کردن امنیت هوایی ایران، دسیسه‌های مختلفی اجرا می‌کردند.

 

وی با بیان اینکه نیروهای سپاه از افراد با ایمان و مخلص برای دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی فداکاری و ایثار می‌کنند خاطر نشان کرد: با واگذاری مسئولیت امنیت هواپیماهای مسافری به سپاه، توانمندی سپاه در این عرصه نمود پیدا کرد به‌گونه‌ای که ترفندهای دشمنان خنثی شد.

 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه سپاه حفاظت هواپیمایی، اقتدار امنیت آسمان ایران را ارتقا داده است گفت: با تلاش سپاه حفاظت هواپیمایی، امنیت کامل در خطوط هوایی استان بوشهر برقرار است.

 

سردار رزمجو از وجود افراد ولایتمدار، مومن، بابصیرت، آمورش دیده در حفاظت هواپیمایی فرودگاه‌ها خبرداد و تاکید کرد: این سپاه با نیروهای توانمند و تجهیزات مدرن و به‌روز امنیت مطلوبی در این عرصه ایجاد کرده است.

 

وی با قدردانی از همکاری نیروی انتظامی و اداره کل فرودگاه‌های استان بوشهر با حفاظت هواپیمایی فرودگاه‌ها بیان کرد: سپاه حفاظت هواپیمایی فرودگاه‌های امنیت پایداری در عرصه هوایی با هماهنگی و همکاری نیروی انتظامی و اداره فرودگاه‌ها  برقرار کرده است.

 

سردار رزمجو با بیان اینکه سپاه حفاظت هواپیمایی فرودگاه‌ها در خطوط هوایی اقتدار و عزت بی‌نظیری خلق کرده‌اند افزود: امروز خلق این اقتدار با توکل به خدا و به بازوان پر توان حافظان امنیت پرواز متجلی شده و سپاه حفاظت هواپیمایی فرودگاه‌ها نقش خود را درحوزه امنیت پرواز به خوبی ایفا کرده  به گونه‌ای که همه ماموریت‌های سپاه در حفاظت هواپیمایی فرودگاه‌ها موفقیت‌آمیز بوده است.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است