شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهررئیس بسیج سازندگی استان بوشهر : اردوهای جهادی در استان بوشهر با ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود

رئیس بسیج سازندگی استان بوشهر : اردوهای جهادی در استان بوشهر با ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود

منتشرشده در بوشهر شنبه, 03 تیر 1396 ساعت 10:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس بسیج سازندگی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: جهادگران در اردوهای جهادی استان با فرهنگ و فعالیت‌های اجرای صحیح اقتصاد مقاومتی و برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در روستاها آشنا می‌شوند.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سرهنگ پاسدار ذالفقار عباسی‌فر رئیس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر ، در نشست هماهنگی برگزاری اردوهای جهادی طرح هجرت 3 با بیان اینکه بسیج سازندگی در تمامی نقاط محروم و  روستاها حضوری فعال دارد اظهار داشت:کمتر مناطقی در استان بوشهر وجود دارد که فعالیت‌های بسیج سازندگی در آن روستاها احساس نشده باشد.

 

وی با بیان اینکه بخشی از فعالیت‌های بسیج سازندگی در قالب اردوهای جهادی و طرح هجرت انجام می‌شود خاطر نشان کرد: امروز این سازمان با توجه به ارتباط نزدیکی که با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) دارد، توانسته خدمات زیادی را به مردم استان بوشهر به ویژه در مناطق محروم ارائه کند که بخش اعظمی از این فعالیت‌ها در اردوهای جهادی و طرح هجرت  محقق می‌شود.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر با بیان اینکه حرکت‌های جهادی عمدتا در مناطق کم‌برخوردار و نیاز به خدمت صورت می‌گیرد، گفت: جهادگران بسیج سازندگی استان بوشهر در ایام مختلف سال به صورت داوطلبانه بدون هیچ چشم‌داشتی در تخصص‌های گوناگون با تشکیل کار‌گروه‌های تخصصی مطالبه‌گر در زمینه‌های مختلف خدمات‌رسانی می‌کنند.

 

وی «اقدام داوطلبانه» و «اعتقاد راسخ در خدمت به محرومان» را مورد اشاره قرار داد و افزود: این دو مولفه مهم سرلوحه فعالیت اردوهای جهادی قرار دارد که سبب شده اقشار مختلف جامعه به گروه‌های جهادی در روستاهای محروم و کم برخوردار ملحق شوند و نمونه بارز آن حضور پزشکان متخصص با تفکر جهادی در مناطق محروم استان بوشهر بوده است.

 

وی بیانات مقام معظم رهبری را محور فعالیت‌های بسیج سازندگی خواند و ابراز کرد: اجرای صحیح اقتصاد مقاومتی و برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در روستاها از اولویت‌های این نهاد است که جهادگران در اردوهای جهادی اهم فعالیت‌های خود را به این دو موضوع اختصاص می‌دهند.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر تصریح کرد: مهم‌ترین رسالت سازمان تعامل موثر و تلاش برای رسیدن به گفتمان مشترک برای هم‌افزایی در اجرای موفق‌تر برنامه‌های اوقات فراغت اردوهای طرح هجرت است که بخشی از آن با همکاری اداره کل آموزش و پرورش انجام می‌گیرد.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است