شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده سپاه ناحیه بوشهر: ۲۰۰ گروه طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر در بوشهر ساماندهی شد

فرمانده سپاه ناحیه بوشهر: ۲۰۰ گروه طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر در بوشهر ساماندهی شد

منتشرشده در بوشهر چهارشنبه, 31 خرداد 1396 ساعت 08:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : فرمانده سپاه ناحیه بوشهر گفت: تاکنون ۲۰۰ گروه طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر در سطح شهرستان بوشهر ساماندهی و برنامه‌هایی برای فعالیت آنها در جامعه برنامه ریزی شده است.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سرهنگ دوم پاسدار عبدالرضا دشتیفرمانده سپاه ناحیه بوشهر در گردهمایی امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بوشهر به نقش مهم ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر درجامعه اظهار کرد:  اجرای این فریضه الهی رسالت و وظیفه همه مسلمانان است که تحقق این مهم جامعه را از بسیاری از ناهنجاری‌ها و آسیب‌ها نجات می‌دهد.

 

فرمانده سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر با اشاره به فعالیت طلایه‌داران در ترویج فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر خاطر نشان کرد: تاکنون 200 گروه طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر در سطح شهرستان بوشهر ساماندهی و برنامه‌هایی برای فعالیت آنها در جامعه برنامه ریزی شده است.

 

وی با تاکید بر حرکت انقلابی در ترویج فرهنگ و فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر تصریح کرد:  باید با همکاری و کمک همه کسانی که متولی هستند اقدام انقلابی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر ایجاد شود تا شاهد حرکت بزرگی در جامعه باشیم و اثر آن فقط با حرکت انقلابی محقق می‌شود.

 

 

 

انتهای خبر /09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است