شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر: سپاه استان بوشهر طرح‌های محرومیت‌زدایی در دهستان‌ها را اجراء می‌کند

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر: سپاه استان بوشهر طرح‌های محرومیت‌زدایی در دهستان‌ها را اجراء می‌کند

منتشرشده در بوشهر شنبه, 23 ارديبهشت 1396 ساعت 15:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : سردار جمیری گفت: محرومیت‌زدایی از ماموریت‌های مهم سپاه است که در این راستا سپاه استان بوشهر طرح‌های عمرانی را در دهستان‌های محروم این استان اجراء می‌کند.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار فتح‌الله جمیری فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در آیین افتتاح مرکز فاطمیه حضرت زهرا (س) شهر بادوله با بیان اینکه سپاه در عرصه‌های مختلف حضوری فعال دارد اظهار داشت: ایران اسلامی امروز در بالاترین سطح توانایی و توانمندی از زمان پیروزی انقلاب اسلامی قرار دارد.

 

وی با بیان اینکه هیچ قدرتی نمی‌تواند نسبت به ایران اسلامی تعرض کند تصریح کرد: سلاح، موشک و توان ایران اسلامی در شرایطی است که سبب ایجاد بازدارندگی شده و توان و قدرتی نیست که در مقابل این کشور بایستد.

 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه ظرفیت پاسداران، بسیجیان و مردم هستند خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری سه ماموریت اصلی به سپاه واگذار کرده است که یکی از آنها مقابله با تهدیدات سخت است.

 

سردار جمیری با بیان اینکه سپاه امروز آمادگی کامل برای مقابله با تهاجم ابرقدرت‌های دنیا دارد تاکید کرد: ماموریت سپاه حفاظت از ارزش‌های انقلاب اسلامی است و بعد از تامین امنیت، مقابله با تهدیدات نرم و فرهنگی از وظایف و اولویت‌های سپاه است.

 

وی اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی را از دیگر ماموریت‌های سپاه دانست و تصریح کرد: محرومیت‌زدایی از ماموریت‌های مهم سپاه است که در این راستا 1045 پروژه توسط سپاه استان بوشهر اجراء شده است.

 

فرمانده سپاه استان بوشهر از اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در دهستان‌های استان بوشهر خبرداد و خاطر نشان کرد: سپاه استان بوشهر طرح‌های عمرانی را در دهستان‌های محروم این استان اجراء می‌کند که در این راستا در سه دهستان کبگان، دهرود و بوالخیر به عنوان الگو ،طرح‌های عمرانی اجراء می‌شود.

 

 محمد اسلامی‌نژاد موسس فاطمیه حضرت زهرا(س) شهر کاکی نیز با اشاره به نقش مهم این مرکز فرهنگی علمی گفت: فاطمیه حضرت زهرا(س) شهر بادوله با همکاری قرب کوثر، سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر و جمعی از خیران ، ساخته شده است.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است