شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق(ع) بوشهر: طرح‌های محرومیت‌زدایی در سپاه استان بوشهر اجرایی شد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق(ع) بوشهر: طرح‌های محرومیت‌زدایی در سپاه استان بوشهر اجرایی شد

منتشرشده در بوشهر شنبه, 16 ارديبهشت 1396 ساعت 08:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسم والمسلمین دشتی گفت : در راستای توجه به محرومان و روستائیان ، طرح‌های محومیت‌زدایی توسط سپاه و بسیج سازندگی استان بوشهر تدوین و اجرایی شد.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین حسین دشتی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر ، در نشست با مجریان طرح‌های بسیج سازندگی استان

، با قدردانی از خدمات ارزشمند این نهاد به جایگاه و فعالیت‌های آنها پرداخت و  اظهار داشت: بسیج سازندگی نقش مهم و تاثیرگذاری در عرصه‌های مختلف عمرانی، سازندگی، محرومیت‌زدایی و اقتصادی دارد که در خور سپاس و قدردانی است.

 

امام جمعه موقت بوشهر با تاکید بر نقش مهم سپاه و بسیج سازندگی استان بوشهر در اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی بیان کرد: در راستای توجه به محرومان و روستائیان طرح‌های محومیت‌زدایی توسط سپاه  و بسیج سازندگی استان بوشهر تدوین و اجرایی شد.

 

وی اجرای طرح‌های بسیج سارندگی را خدمات‌رسانی به جامعه محروم دانست و تصریح کرد: هدف فعالیت‌های سپاه و بسیج سازندگی از خدمت‌رسانی به جامعه در نقاط مختلف کار اقتصادی نیست و صرفا در جایی که نیاز به خدمات رسانی باشد در عرصه‌های مختلف وارد می‌شوند.

 

حجت الاسم والمسلمین دشتی از مشارکت بسیج سازندگی استان بوشهر در مقابله با ریزگردها خبرداد و افزود: در اجرای طرح‌های مقابله با ریزگردها که مشکلاتی در خوزستان و برخی نقاط ایجاد کرده، بسیج سازندگی با حرکت انقلابی وارد این عرصه شده تا ضمن امیدواری به مردم این مشکل حاد را برطرف کند.

 

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق(ع)  استان بوشهر با اشاره به اینکه بسیج سازندگی بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی تلاش می‌کند گفت: بسیج سازندگی با تلاش‌های تخصصی که در عرصه‌های مختلف ارائه می‌کند با حرکت جهادی و توان بالا منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی را محقق می‌کند.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است