شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده سپاه استان بوشهر: اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در اولویت برنامه‌های سپاه استان بوشهر است

فرمانده سپاه استان بوشهر: اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در اولویت برنامه‌های سپاه استان بوشهر است

منتشرشده در بوشهر دوشنبه, 11 ارديبهشت 1396 ساعت 11:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار جمیری گفت: برنامه‌های محرومیت‌زدایی و رسیدگی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته در سپاه استان بوشهر تدوین شده که در این راستا اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در اولویت برنامه‌های این نهاد قرار دارد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار  فتح‌الله جمیری فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در نشست با مدیرکل و معاونان صدا و سیمای مرکز بوشهر با تبریک اعیاد شعبانیه و با گرامیداشت روز پاسدار اظهار داشت: سوم شعبان به عنوان روز پاسدار  معرفی شده که این نام‌گذاری نشانگر پیوند فکری و عملی این نهاد مقدس با آرمان‌های امام حسین(ع) و قیام عاشورا است.

 

فرمانده سپاه استان بوشهر به نقش مهم صدا و سیما در عرصه‌های مختلف جامعه پرداخت و تاکید کرد: صدا و سیما، سپاه و بسیج در استان بوشهر با تعامل و همکاری یک مجموعه هماهنگ برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی است.

 

وی با قدردانی از رسانه ملی صدا و سیمای استان بوشهر در همسو بودن با اهداف سپاه  اظهار داشت: رسانه ملی نقش مهمی در بصیرت افزایی و تنویر افکار عمومی دارد و یکی از مراکز بسیار مهم و تعیین کننده در این عرصه است.

 

سردار جمیری از خدمات و عملکرد صدا و سیمای استان بوشهر در پخش برنامه‌های سپاه و بسیج قدردانی کرد و  گفت: رسانه ملی صدا و سیما با سپاه و بسیج استان بوشهر در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی و سایر فعالیت‌های این نهاد تعامل و همکاری دارد که در خور تقدیر و سپاس است.

 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه  فرهنگ ایثار و فداکاری در استان بوشهر ترویج یافته است تصریح کرد: حضور مستمر بسیجیان برای مشارکت در ماموریت‌ها نشان از عشق و علاقه مردم دلیرپرور این استان به برنامه‌ها و ماموریت‌های سپاه و بسیج است.

 

وی با اشاره به اینکه سپاه استان بوشهر در همه عرصه‌های فرهنگی، محرومیت‌زدایی، اجتماعی، دفاعی و اقتصادی برنامه‌های مهمی در طول سال اجراء می‌کند خاطر نشان کرد:  برنامه‌های محرومیت‌زدایی و رسیدگی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته در سپاه استان بوشهر تدوین شده که در این راستا اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در اولویت برنامه‌های این نهاد قرار دارد.

 

سردار جمیری با اشاره به اینکه استان بوشهر در عرصه قرآنی در کشور جایگاه مهمی دارد گفت: قاریان استان بوشهر در مسابقات ملی و بین‌المللی حائز رتبه برتر هستند که نشان از نهادینه شدن فرهنگ قرآنی در بین جوانان و نوجوانان این استان است.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است