شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرجانشین فرمانده نیروی قدس سپاه در بوشهر: دشمن جنگ در ابعاد مختلف را علیه ایران تجربه کرد‌/روزی که خرمشهر را آزاد ‌کردیم‌ رژیم صهیونستی از مرز خودش خارج‌ شد

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه در بوشهر: دشمن جنگ در ابعاد مختلف را علیه ایران تجربه کرد‌/روزی که خرمشهر را آزاد ‌کردیم‌ رژیم صهیونستی از مرز خودش خارج‌ شد

منتشرشده در بوشهر دوشنبه, 28 فروردين 1396 ساعت 08:38
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : سردار قاآنی با بیان اینکه دشمن جنگ در ابعاد مختلف علیه ایران را تجربه کرد‌، گفت: روزی که خرمشهر را آزاد ‌کردیم‌ رژیم صهیونستی از مرز خودش خارج‌ شد.

 به گزارش سپاه نیوز ؛  جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی در همایش روحانیت، انقلاب و رسالت‌ها در بوشهر با اشاره به ابعاد دفاع در حکومت اسلامی اظهار داشت: از ابتدای انقلاب اسلامی، دشمن بود که جنگ را با ما آغاز کرد و گرنه ما با کسی سر جنگ نداشتیم.

 

وی  با بیان اینکه دشمن جنگ با ما را در ابعاد مختلف تجربه کرد، افزود: پس‌از اینکه در استفاده از اهرم سیاسی و تقویت منافقان داخلی و تحریک قومیت‌های مرزنشین و سپس جنگ 8 ساله نظامی، موفق به شکست ما نشد، به تهاجم نرم روی آورد و با همه توان تا امروز ما را مورد تهاجم قرار داده‌  اما ملت ایران در اوج محرومیت و تحریم، 8 سال مردانه دفاع کرد و در تمام این مقاطع، حتی توانستیم تهاجمات دشمنان را هم دفع کنیم.

 

سردار قاآنی اظهار داشت: ما در دوران دفاع مقدس طوری عمل کردیم که توانستیم به دنیا اعلام کنیم ، مبارزه با اتکای به امکانات نیست.

 

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه رژیم صهیونستی همواره با شکست مواجه بوده تصریح کرد: روزی که ما داشتیم خرمشهر را آزاد می‌کردیم، آخرین روزی بود که رژیم صهیونستی از مرز خودش خارج‌ شده و از آن روز به بعد، حتی یک متر هم نتوانسته از مرز خودش عبور کند و همواره با شکست مواجهه شده است.

 

سردار قاآنی به جنگ سیاسی دیروز دشمن و جنگ اعتقادی اشاره کرد و گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی هر بار که دشمن سر جنگ را با ما آغاز کرده مردانه دفاع کردیم و به آنها درس دادیم.

 

وی با بیان اینکه برای دفاع از اسلام مرزی وجود ندارد  تاکید کرد: قوی‌ترین سلاح در برابر دشمنان نیروهای مومن، انقلابی، شجاع و ولایت مدار است.

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است