شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء(ص) در بوشهر:استکبار جهانی به دنبال ریشه‌کن کردن نیروهای انقلاب است

فرمانده قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء(ص) در بوشهر:استکبار جهانی به دنبال ریشه‌کن کردن نیروهای انقلاب است

منتشرشده در بوشهر یکشنبه, 27 فروردين 1396 ساعت 08:41
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

سپاه نیوز : سردار یکتا گفت: استکبار جهانی با طراحی ترفندها و برنامه‌های گوناگون به دنبال ریشه کن کردن نیروهای انقلاب است.

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار حسین یکتا فرمانده قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء(ص) در نشست با پاسداران سپاه امام صادق(ع) بوشهر به جایگاه انقلاب اسلامی در جهان اشاره کرد و اظهار داشت: باید این جایگاه پر عظمت انقلاب را به نظاره نشست.

 

وی با بیان ارزیابی انقلاب اسلامی تصریح کرد: قطعا  درمی یابیم که دستگاه سنت الهی و فرمایشات مقام معظم رهبری فرماندهی است که دشمنان اسلام و انقلاب را به هم ریخته است.

 

فرمانده قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء(ص) با اشاره به اینکه کشتار جمعیت جهان بوسیله آمریکا از بیش از 45 قرن صورت می‌گیرد افزود:  از 450 سال گذشته یعنی با کشف قاره آمریکا توسط کریستف کلمب، آمار کشتار مردم جهان با هزینه‌های هنگفت جبهه استکبار برای تثبیت کدخدایی خود بیش از حد بوده اما با ورود حضرت روح الله و پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 کل معادلات آنها به هم ریخت.  

 

وی  از نقش برآب کردن آرزوی رژیم غاصب صهیونیستی در انقلاب اسلامی خبرداد و خاطر نشان کرد: با وجود انقلاب اسلامی آرزوی نیل تا فرات رژیم غاصب صهیونیست نقش بر آب شد و در این خصوص ما وعده‌های امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب را یکی پس از دیگری شاهد هستیم و ان شاالله وعده مقام معظم رهبری مبنی بر نابودی اسرائیل تا 25 سال آینده محقق  می‌شود.

 

سردار یکتا با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص اینکه (( نبرد عزم‌ها و اراده‌ها آغاز شده است ))، تاکید کرد: دنیا در دوران کنونی بین ظهور به سوی دینداری و معنویت و سقوط در بی بندوباری و بی عفتی گیر کرده است که برای تحقق وعده الهی در راستای ظهور به سوی دینداری باید عزم‌ها و اراده‌ها را قوی کرد و الا در منجلاب بی بندباری سقوط می‌کنیم.

 

 

وی  تاکید کرد: برای اینکه دشمن نتواند به اهداف شوم خود در جامعه اسلامی دست یابد، باید چشم ما عین الله، دست ما یدالله و قلب ما حرم الله شود.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است