شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر: سالانه ۱۵۰ برنامه سپاه و بسیج استان بوشهر از رسانه‌ ملی پخش می‌شود

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر: سالانه ۱۵۰ برنامه سپاه و بسیج استان بوشهر از رسانه‌ ملی پخش می‌شود

منتشرشده در بوشهر چهارشنبه, 18 اسفند 1395 ساعت 15:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

سپاه نیوز: سردار جمیری گفت : در طول سال ۱۵۰ برنامه در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی از فعالیت‌های سپاه و بسیج استان بوشهر از رسانه ملی صدا و سیمای این استان پخش می‌شود.

 

 

 

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار  فتح الله جمیری در  مراسم  تکریم و معارفه فرمانده بسیج صدا و سمای مرکز بوشهر با بیان اینکه رسانه ملی نقش مهمی در بصیرت افزایی و تنویر افکار عمومی دارد اظهار داشت: صدا و سیما یکی از مراکز بسیار مهم و تعیین کننده برای بصیرت افزایی به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 

وی با بیان اینکه مجموعه صدا و سیما و بسیج در استان بوشهر یک مجموعه هماهنگ برای  پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی است افزود: مردم استان بوشهر شاهد این هماهنگی‌ها و همدلی‌ها از طریق پخش تولیدات مختلف شنیداری و دیداری صدا و سیمای بوشهر هستند.

 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر این استان را استانی با ظرفیت بالا در حوزه‌های مختلف دانست و افزود: استان بوشهر با داشتن مولفه‌های مهم استراتژیکی، مشابه‌ای برای آن در کشور نیست و به همین سبب مسئولان مرکزیت باید در برنامه ریزی‌ها این مولفه‌ها را مد نظر قرار دهند.

 

سردار جمیری با بیان اینکه صدا و سیما نقش مهمی در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن دارد خاطر نشان کرد: اگر رهبر فرزانه انقلاب سه طیف از تهدیدات سخت، امنیتی و نرم را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی مطرح می‌کنند، به طور قطع این سه نوع از تهدیدات به صورت همزمان در استان بوشهر وجود دارد و این مهم رسالت صدا و سیما و سایر دستگاههای فرهنگی و امنیتی را سنگین می‌کند.  

 

وی با تاکید بر شناسایی فرصت‌ها برای ارتقاء غنای برنامه‌ها در صدا و سیما  تصریح کرد: بسیج صدا و سیما  باید مشکلات و فرصت‌های موجود را شناسایی و احصاء کند و با تعامل و همفکری بیش از پیش برای آنها برای ارتقاء غنای برنامه‌ها در راستای پیشبرد اهداف متعالی نظام، برنامه‌ریزی کند.

 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به عملکرد صدا و سیما در پخش برنامه‌های سپاه و بسیج استان بوشهر گفت: در طول سال 150 برنامه در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی از فعالیت‌های سپاه و بسیج استان بوشهر از رسانه ملی صدا و سیمای این استان پخش می‌شود.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است