شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرجانشین فرمانده سپاه استان بوشهر: باورها و اعتقادت دینی و مذهبی خانواده‌های بوشهر تقویت می‌شود

جانشین فرمانده سپاه استان بوشهر: باورها و اعتقادت دینی و مذهبی خانواده‌های بوشهر تقویت می‌شود

منتشرشده در بوشهر چهارشنبه, 18 اسفند 1395 ساعت 08:35
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : سرهنگ خرمدل گفت : باورها و اعتقادت دینی و مذهبی خانواده‌های بوشهر تقویت می‌شود.

 

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ حمید خرمدل جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت ، به نقش تاثیرگذار زنان در عرصه‌های مختلف اشاره کرد و اظهار داشت: زنان جامعه اسلامی با تربیت فرزندان انقلابی و مومن زینب‌وار از ارزش‌های اسلام و انقلاب حفاظت می‌کنند  .

 

وی  نشانه گرفتن حجاب، اعتقادات و باورهای خانواده‌ها را از ترفندهای دشمن عنوان کرد و افزود:  تضعیف باورها و اعتقادات خانواده‌ها از ترفندهای دشمن است که در این راستا تقویت باورها و اعتقادت دینی و مذهبی جوانان و زنان در اولویت قرار دارد.  دشمن برای این کار به دنبال تضعیف باورهای زنان است.

 

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه زنان نقش مهمی در حفاظت و پاسداری از ارزش‌های اسلام و انقلاب دارند تصریح کرد: تضعیف باورها  و اعتقادات خانواده‌ها از ترفندهای دشمن است که در این راستا تقویت باورها و اعتقادت دینی و مذهبی جوانان و زنان در اولویت قرار دارد.

 

پروین سلیحی همسر شهید لبافی‌نژاد که خود نیز سابقه مبارزات ضد ستم شاهی داشته است در جمع مادران و همسران شهدا ، زن مسلمان را سنگر خانواده عنوان کرد و گفت: برای تحقق حاکمیت اسلامی و اقتدار کشور از آرمان‌هایمان فاصله نگیریم و به دنبال اقتصاد مقاومتی باشیم.

 

در این مراسم ضمن تکریم از مادران و همسران شهدا، از مستند پرچمداران صبر و مقاومت و کتاب تبار آفتاب، همپای جلودار رونمایی شد.

 

انتها خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است