شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر: یادواره شهدا در استان بوشهر به صورت تخصصی برگزار می‌شود

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر: یادواره شهدا در استان بوشهر به صورت تخصصی برگزار می‌شود

منتشرشده در بوشهر شنبه, 07 اسفند 1395 ساعت 09:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : سردار جمیری اظهار داشت : یادواره شهدا در استان بوشهر به صورت تخصصی برگزار می‌شود.

 

 

 

به گزارش سپاه نیوز؛سردار فتح‌الله جمیری فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر  گفت: با توجه به نقش مهم شهدا در عملیات‌های مختلف یادواره شهدا به صورت تخصصی در حوزه‌های آماد و پشتیبانی، مخابرات، اطلاعات و امنیت و دیگر بخش‌ها با هدف  زنده نگه داشتن یاد و خاطره و آشنایی و  شناخت بیشتر جامعه نسبت به آنان برگزار می شود.

 

 

وی با اشاره به اینکه یادواره  شهدا برای بازگویی دلاورمردی‌های  آنان است تاکید کرد: شهدای والامقام با حماسه آفرینی و رشادت در راه  اسلام،  ارزش‌های  انقلاب اسلامی و دفاع از میهن جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند.

 

 

سردار جمیری افزود: همچنان که کار در اطلاعات تخصصی شده  این یادواره‌ها نیاز بوده و خواست  رهبر معظم انقلاب اسلامی است که به صورت تخصصی برگزار شود.

 

وی با بیان اینکه پاسداران ادامه دهنده راه شهدا و حماسه آفرینان هستند تصریح کرد: هر چند امروزه پاسداران بازنشسته ادامه دهنده راه شهدا هستند ولی در نزد خود احساس یک عقب ماندگی  می‌کنند که از قافله شهداء بازمانده‌اند و سعی دارند با اعزام به جبهه مدافعان حرم این مهم را جبران کنند.

 

در این مراسم با حضور آیت‌الله حسینی بوشهری نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری از سه کتاب سنگر کمین شناور با موضوع زندگینامه شهدای اطلاعات استان بوشهر رونمایی شد.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است