شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرمدیر سازمان بسیج سازندگی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر : بسیج سازندگی استان بوشهر طرح‌های بیابان‌زدایی اجرا می‌کند

مدیر سازمان بسیج سازندگی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر : بسیج سازندگی استان بوشهر طرح‌های بیابان‌زدایی اجرا می‌کند

منتشرشده در بوشهر دوشنبه, 02 اسفند 1395 ساعت 13:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : عباسی فر گفت : بسیج سازندگی استان بوشهر طرح‌های بیابان‌زدایی اجرا می‌کند.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ عباسی‌فر مدیر سازمان بسیج سازندگی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در نشست با مسئولان و کارشناسان اداره کل منابع طبیعی استان بوشهر ضمن تشریح نقش سازمان بسیج سازندگی در حوزه محرومیت‌زدایی اظهار داشت: سازمان بسیج سازندگی با همه دستگاه‌های اجرایی به عنوان یک سازمان مکمل همکاری  و تلاش می‌کند در هر حوزه‌ای که وارد می‌شود از توان علمی، تخصصی و تجربی آن دستگاه استفاده کند و  در راستای مقابله با ریزگردها و کاهش آلودگی‌ها بر اساس تفاهم‌نامه منعقد شده بسیج سازندگی استان بوشهر طرح‌های بیابان‌زدایی اجرا می‌کند.

 

وی با بیان اینکه همکاری این نهاد با دستگاه‌های اجرایی سبب شده کارهای خوبی تا به امروز انجام بگیرد افزود: در حوزه دامپزشکی با تفاهم‌نامه که منعقد شده بود استان بوشهر جزء هفت استانی موفق در زمینه واکسیناسیون بیماری نیوکاسل طیور معرفی شده که این مهم با استفاده از ظرفیت بسیج محقق شده است.

 

مدیر سازمان بسیج سازندگی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با تاکید بر تعامل برای رفع محرومیت خاطر نشان کرد: سازمان بسیج سازندگی و اداره کل منابع طبیعی یک تعامل دیرینه با هم دارند که در حل مشکلات و رفع محرومیت‌ها   طرح‌های مدونی اجرا می‌کنند.

 

عباسی‌فر با بیان اینکه مجموعه بسیج با استفاده از ظرفیت نیروی انسانی ایمانی و اعتقادی خود کارها را انجام می‌دهد تاکید کرد: یک بخش از کار این نهاد با توجه به شرایط آب و هوایی جنوب کشور در حوزه بیابان زدایی، نهال کاری و بذرپاشی است.

 

وی با تاکید  بر توسعه حوزه خدمات رسانی به مناطق محروم گفت:سازمان بسیج سازندگی در راستای ماموریت خود در حوزه محرومیت زدایی با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) و موسسه قرب کوثر طرح‌های قابل توجهی اجرا کرده است.

 

وی با بیان اینکه سازمان بسیج سازندگی استان در هرنقطه‌ای که محرومیت وجود داشته باشد حضور می‌یابد خاطر نشان کرد: این نهاد برای رفع محرومیت طرح‌های گوناگونی اجرای کرده که این مهم نشان دهنده نقش سازمان بسیج سازندگی در رفع محرومیت است.

 

عباسی‌فر با اشاره به موضوع مشکلات استان‌های جنوبی در حوزه ریزگردها و آلودگی هوا  تصریح کرد:  ریزگردها امروز به یک دغدغه ملی تبدیل شده و بسیج سازندگی با آگاهی کامل از این دغدغه ورود پیدا کرده و نتیجه آن انعقاد یک توافقنامه ملی بین سازمان بسیج سازندگی و سازمان جنگلها و مراتع کشور است .

 

مدیر سازمان بسیج سازندگی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر  از اجرای طرح‌های بیابان‌زدایی خبرداد و افزود:در راستای مقابله با ریزگردها و کاهش آلودگی‌ها بر اساس تفاهم‌نامه منعقد شده بسیج سازندگی استان بوشهر طرح‌های بیابان‌زدایی اجرا می‌کند.

 

وی افزود: سازمان بسیج سازندگی این آمادگی را دارد که در قالب یک برنامه مدون در حوزه بیابان زدایی بر اساس دغدغه‌ای که وجود دارد به مسئله ورود پیدا کند تا در بحث ریزگردها و آلودگی هوا مشکلات به حداقل برسد.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است