شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر: ۳۰۰ واحد مسکونی ویژه روستائیان استان بوشهر تکمیل شد

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر: ۳۰۰ واحد مسکونی ویژه روستائیان استان بوشهر تکمیل شد

منتشرشده در بوشهر چهارشنبه, 15 دی 1395 ساعت 09:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار جمیری گفت: در راستای تامین مسکن نیازمندان روستایی استان بوشهر از ۱۱۲۰ واحد مسکونی در دست ساخت ۳۰۰ واحد آن تکمیل شده است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار فتح‌الله جمیری فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در آیین تکریم و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع) منطقه ویژه پارس  با بیان اینکه سپاه بوشهر در همه عرصه‌ها فعالیت دارد اظهار داشت: سپاه علاوه بر ماموریت‌های ذاتی، در عرصه محرمیت‌زدایی و فرهنگی نقش دارد که در این راستا طرح‌های مهمی تدوین شده است.

 

وی، به حضور بسیج در عرصه سازندگی و محرومیت‌زدایی اشاره کرد و افزود: تاکنون طرح‌های مهمی در راستای محرومیت‌زدایی انجام داده که این طرح‌ها در زمینه احداث راه و خانه‌های بهداشت، آبرسانی و دیگر عرصه‌ها اجرا شده است.

 

فرمانده سپاه استان بوشهر به نقش سپاه امام صادق(ع) به اجرای طرح‌های تولیدی پرداخت و بیان کرد: اجرای طرح‌های تولیدی در راستای اقتصاد مقاومتی از دیگر برنامه‌های سپاه استان بوشهر است که تاکنون بیش از 80 میلیارد تومان برای اجرای کارگاه‌های کوچک در استان بوشهر اختصاص یافته است.

 

سردار جمیری از اجرای طرح مسکن ویژه روستائیان نیازمند پرداخت و با اشاره به اجرای 1121 واحد مسکونی در استان بوشهر بیان کرد: با همکاری کمیته امداد استان بوشهر یک‌هزار و 121 خانه برای مددجویان استان بوشهر در دست ساخت است که تاکنون حدود 300 خانه تکمیل شده است.

 

فرمانده سپاه بوشهر با اشاره به ماموریت‌های بسیج مستضعفین عنوان کرد: با هدف کمک به مردم و دفاع از ارز‌ش‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی ، بسیج در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، دفاعی و امنیتی کارکرد در خور توجهی از خود باقی گذاشته و همچنان با حضور جوانان رشید از دست آوردهای پر برکت انقلاب دفاع می کند.

 

وی قدرت بسیج که برگرفته از قدرت مردم است را مهم ارزیابی کرد و افزود: اگر استکبار جهانی و در راس انها امریکا با تمام توان نظامی و لجستیکی در منطقه در مقابل قدرت کشور ما سرخم می کند به دلیل روحیه شهادت طلبی بسیجیان مبارز است که حاضر نیستند در هیچ شرایطی سیطره دشمن را ببینند.

 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه بسیج به عنوان شجره طیبه در دنیا رشد کرده است، تاکید کرد: هدف اصلی بسیج خدمت به مردم و نظام اسلامی و دفاع از انقلاب است، همین تفکر در عراق و سوریه باعث سرنگونی داعش و استکبار شده است.

سردار جمیری بیان کرد: نسل جوان و انقلابی استان بوشهر در همه حالت چشم و گوش به منویات مقام عظمای ولایت دوخته‌اند و برای جان‌فشانی از وطن زمان و مکانی را نمی‌شناسند.

وی با اشاره به انتظارات خود از فعالیت بسیج در منطقه ویژه پارس، بیان کرد: ایجاد فضای معنوی و ارتقای معنویت، فعالیت در حوزه پدافند غیرعامل، توسعه فرهنگی، ارائه خدمات آموزشی، فعالیت ایمنی و امنیتی از دیگر فعالیت‌های بسیج در این منطقه می‌تواند باشد.

 گفتنی است در این آئین ضمن تقدیر از تلاش‌ها و زحمات محمدتقی علوی فرمانده سابق حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع) منطقه ویژه پارس، ایوب بنوی به عنوان فرمانده جدید این حوزه معرفی شد.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است