شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرمسئول سازمان بسیج پیشکسوتان استان بوشهر خبر داد: راه‌اندازی 11 کانون بسیج پیشکسوتان در استان بوشهر

مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان استان بوشهر خبر داد: راه‌اندازی 11 کانون بسیج پیشکسوتان در استان بوشهر

منتشرشده در بوشهر یکشنبه, 12 دی 1395 ساعت 13:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: زنده‌بودی گفت: از سال 1390 تاکنون 11 کانون بسیج پیشکسوتان در استان بوشهر راه‌اندازی شده است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حسین زنده بودی در همایش فصلی بسیج پیشکسوتان و انتخابات مجمع بسیج پیشکسوتان بخش کاکی اظهار داشت: انقلاب با خون و پوست پیشکسوتان عجین شده و به همین دلیل در همه عرصه‌ها جلودار هستند.

مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان استان بوشهر تصریح کرد: انتظاری که نظام و مقام معظم رهبری از ما پیشکسوتان در عرصه‌های مختلف دارد این است که به عنوان پیش قراولان جبهه و جهاد گوش به فرمان و منویات رهبری معظم باشیم و در نشر آن در جامعه بکوشیم.

 

زنده بودی یادآور شد: نگاه و گوش ما به سخنان وزین، قیمتی و ارزشی مقام معظم رهبری است و فقط منویات ایشان برای ما مهم و واجب است.

 

وی با بیان این که تا آخرین لحظه عمر پشت سر رهبری هستیم افزود: از پیشکسوتان بخش کاکی انتظار داریم تا آخرین لحظه در سنگر بمانند و هر کجای انقلاب نیاز افتاد اقدام به موقع انجام دهید.

 

زنده بودی گفت: انتخابات مجمع پیشکسوتان یک ساله است که 10 نفر انتخاب می‌شوند که از بین این 10 نفر یک نفر به عنوان رئیس مجمع و یک نفر نیز به عنوان دبیر انتخاب می‌شود.

 

وی افزود: این مجمع، کمیته‌های هفتگانه را تعیین می‌‌کند که می‌توانند به فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها و شهرداری‌ها در زمینه‌های مختلف کمک کنند.

 

زنده بودی یادآور شد: این کمیته‌ها شامل کمیته دفاعی و امنیتی، سازندگی، فرهنگی، کشاورزی، امر به معروف و نهی از منکر، ورزشی، اجتماعی است که وجود این عزیزان در کمک به دولت‌ها کار و ساز خواهد بود.

 

مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان استان بوشهر گفت: از سال 1390 تاکنون 11 کانون بسیج پیشکسوتان در استان بوشهر راه‌اندازی شده است.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است