شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرمسئول کانون بسیج هنرمندان بوشهر: مسابقه بزرگ "تصویری‌سازی بر مدار بیداری" در بوشهر برگزار می‌شود

مسئول کانون بسیج هنرمندان بوشهر: مسابقه بزرگ "تصویری‌سازی بر مدار بیداری" در بوشهر برگزار می‌شود

منتشرشده در بوشهر سه شنبه, 07 دی 1395 ساعت 09:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: نوذری گفت: به مناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی مسابقه بزرگ تصویری‌سازی بر مدار بیداری در بوشهر با محورهای علت شکل‌گیری فتنه ۸۸، ۹ دی نقطه عطف انقلاب و سران فتنه برگزار می‌شود. 

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سعید نوذری مسئول کانون بسیج هنرمندان بوشهر در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه هنرمندان نقش مهم و تاثیر‌گذاری در تبیین و ترویج فرهنگ‌ها دارند، اظهار داشت: هنرمندان انقلابی با توجه به تاثیرگذاری بر قشر جوان رسالت سنگینی در تبیین ارزش‌های انقلاب اسلامی دارند.

وی با گرامیداشت حماسه 9 دی این روز را در تاریخ انقلاب  اسلامی ماندگار دانست و گفت: ملت ایران در حماسه 9 دی با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب ترفندها و توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی را در نطفه خفه کردند.

مسئول کانون بسیج هنرمندان بوشهر با اشاره به نقش مهم هنرمندان در بصیرت‌افزایی بیان کرد: هنرمندان این نهاد برای تبیین حماسه 9 دی و آشکارکردن ترفندهای دشمنان در فتنه 88 برنامه‌ریزی ویژه‌ای کرده است.

نوذری با اشاره به برگزاری مسابقه بزرگ تصویر برداری بر مدار بیداری خاطرنشان کرد: به‌مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی مسابقه بزرگ تصویری‌سازی بر مدار بیداری در بوشهر با محورهای علت شکل‌گیری فتنه 88، 9 دی نقطه عطف انقلاب و سران فتنه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مسابقه بزرگ تصویری‌سازی بر مدار بیداری در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار می‌شود، افزود: مسابقه بزرگ تصویری‌سازی بر مدار بیداری هفتم دی‌ماه و مراسم اختتامیه آن نیز هشتم دی‌ماه در مجتمع فرهنگی هنری بوشهر برگزار می‌شود.

مسئول کانون بسیج هنرمندان بوشهر با اشاره به برگزاری شب شعر  بر مدار بیداری بیان کرد: به مناسبت گرامیداشت 9 دی روز بصیرت و میثاق با ولایت شب شعر بر مدار بیداری هشتم دی در مجتمع فرهنگی هنری نهم‌ دی‌ماه بوشهر برگزار می‌شود.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است