شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر: سپاه در امنیت فرودگاه‌های کشور موفق عمل کرده است

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر: سپاه در امنیت فرودگاه‌های کشور موفق عمل کرده است

منتشرشده در بوشهر دوشنبه, 06 دی 1395 ساعت 09:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سردار جمیری با اشاره به موفقیت‌‌های سپاه در زمینه‌‌های مختلف گفت: مجموعه فرودگاه‌‌های کشور در امنیت پرواز موفقیت‌‌های خوبی کسب کرد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار فتح‌‌الله جمیری  فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در همایش پنجم دی که به مناسبت بزرگداشت تأسیس سپاه در فرودگاه‌‌های کشور در سپاه امام صادق(ع) بوشهر برگزار شد، اظهار داشت: سپاه نه تنها در زمینه جنگ سخت در هشت سال موفق بوده، بلکه در جنگ نرم و زمینه‌‌های فرهنگی نیز موفق بوده است.

 

وی با اشاره به دیگر موفقیت‌‌های سپاه در زمینه‌‌های مختلف، ادامه داد: دشمنان خیال نمی‌کردند سپاه این قدر موفق باشد.

 

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اضافه کرد: با توجه به اینکه سپاه در سال 64 امنیت هواپیمایی فرودگاه‌‌ها را به دست گرفت و در آنجا مستقر شد، مجموعه فرودگاه‌‌های کشور در امنیت پرواز موفقیت‌‌های خوبی کسب کرد.

 

وی یادآور شد: ناامنی‌‌هایی که تا قبل از استقرار سپاه در پروازها بود با استقرار سپاه از بین رفت، از این رو سپاه هواپیمایی در کشور عملکرد موفقی داشته است.

 

سردار جمیری تبیین کرد: استان بوشهر دارای 5 فرودگاه در شهرهای بوشهر، عسلویه، جم، خارگ و بهرگان است که سالانه تعداد 700 هزار مسافر در آن تردد می‌کنند.

 

وی با بیان اینکه سپاه در امنیت فرودگاه‌های کشور موفق عمل کرده است، تشریح کرد: در سال گذشته 6 هزار پرواز در استان بوشهر انجام شد که 2 هزار و 500 پرواز از عسلویه صورت گرفت.

 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر متذکر شد: یک هزار و 500 پرواز در بوشهر و مابقی پروازها از شهرهای جم، خارگ و بهرگان انجام شده است.

 

فرمانده یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه‌‌های استان بوشهر نیز با اشاره به اینکه ارگان‌های زیادی در فرودگاه‌‌ها باهم همکاری دارند، گفت: امنیت به وجود آمده در پروازها، مرهون خون شهدا و تلاش‌‌های پیشکسوتان این عرصه است.

 

گفتنی است این مراسم با اجرای گروه تواشیح شهدای یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه‌های استان بوشهر و تجلیل از پیشکسوتان و کارکنان نمونه این سپاه به پایان رسید.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است