شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرمسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان بوشهر: 10 پروژه آموزشی، عمرانی و فرهنگی در دشتی به بهره‌برداری می‌رسد

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان بوشهر: 10 پروژه آموزشی، عمرانی و فرهنگی در دشتی به بهره‌برداری می‌رسد

منتشرشده در بوشهر یکشنبه, 28 آذر 1395 ساعت 09:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ عباسی فر گفت: تا پایان امسال، 10 پروژه آموزشی، عمرانی و فرهنگی در شهرستان دشتی به بهره‌برداری می‌رسد.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛سرهنگ ذوالفقار عباس‌فر مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در حاشیه بازدید از اجرای طرح‌های در دست اجرای بسیج سازندگی استان بوشهر در گفت‌وگویی  اظهار داشت: روند اجرای این طرح‌ها مناسب است و تا پایان امسال 10 پروژه بزرگ آموزشی، عمرانی و فرهنگی به پایان می‌رسد.

 

وی اضافه کرد: سال گذشته تعداد بیست آب انبار عشایری در منطقه کوه سیاه به همت سازمان بسیج سازندگی احداث شد و امسال نیز پنج آب انبار در حال ساخت است که تا دو ماه آینده این پروژه‌ها به اتمام می‌رسد.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر یادآور شد: شور و شوق گروه‌های جهادی در روستاهای استان بوشهر برای سازندگی سبب شده که روستاییان نیز در حوزه محرومیت‌زدایی در کنار این سازمان قرار گیرند.

 

وی ادامه داد: عمده پروژه‌های روستایی که سازمان بسیج سازندگی سپاه امام صادق (ع) در روستا اقدام به ساخت می‌کند شامل خانه‌های عالم، حسینیه‌ها، مساجد، خانه‌های بهداشت، غسالخانه، طرح‌های آبرسانی، آب انبار و سرویس‌های بهداشتی است.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است