شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرمعاون هماهنگ‌‌کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر عنوان کرد: اجرای طرح سعادت در راستای محرومیت‌زدایی توسط سپاه

معاون هماهنگ‌‌کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر عنوان کرد: اجرای طرح سعادت در راستای محرومیت‌زدایی توسط سپاه

منتشرشده در بوشهر چهارشنبه, 24 آذر 1395 ساعت 14:35
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ انبارکی گفت: در راستای محرومیت‌زدایی در سطح استان بوشهر، قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه طرح سعادت را در استان بوشهر به مرحله اجرا درآورد.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ سهراب انبارکی معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام صادق(ع)  استان بوشهر  در نشست خبری با اصحاب رسانه در بوشهر اظهار داشت: در طرح سعادت که  جهت رفع محرومیت از استان بوشهر توسط قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه اجرایی شده است 700 فقره هدیه ازدواج شامل 16 قلم کالای اساسی در استان بوشهر بین مددجویان کمیته امداد توزیع می‌شود.

 

وی اضافه کرد: این تعداد جهیزیه در فاز اول به استان بوشهر اختصاص یافت و در فاز دوم که از بهمن‌ماه امسال آغاز می‌شود 300 فقره جهیزیه دیگر نیز برای توزیع بین مددجویان کمیته امداد به استان داده می‌شود.

 

وی ادامه داد: این اقلام همه تولید ساخت داخل کشور بوده است که می‌تواند در راستای تلاش برای حمایت از کالای ایرانی و پیاده شدن شعار امسال مقام معظم رهبری "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" ارزیابی شود.

 

معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان بوشهر اظهار داشت: یکی از برنامه‌های راهبردی سپاه از روز شکل‌گیری خدمت به مردم بوده که پس از دوران دفاع مقدس، با سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری اقدامات گسترده‌ای برای محرومیت‌زدایی را آغاز کرده است.

 

وی ادامه داد: تشکیل و اهتمام سازمان بسیج سازندگی سپاه نیز در این قالب بوده تا بتواند با شناسایی نقاط محروم هر استان، زمینه برخورداری مردم را از امکانات بیشتر مهیا کند.

 

سرهنگ انبارکی یادآور شد: یکی از هدایای مقام معظم رهبری به استان بوشهر در قالب طرح همای سعادت است که با همکاری قرارگاه محرومیت‌زدایی 700 فقره جهیزیه با 16 قلم کالا به ارزش 35 میلیارد ریال در فاز اول و 300 فقره جهیزیه در فاز دوم با 15 میلیارد ریال در اختیار نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد استان بوشهر قرار می‌گیرد.

 

وی با اشاره به برنامه‌های گسترده سپاه برای رفع محرومیت از نقاط مختلف کشور از جمله استان بوشهر بیان کرد: امسال سه روستای بوالخیر در تنگستان، کبگان در دشتی و دهرود در دشتستان به عنوان دهستان‌های محروم انتخاب و 140 میلیارد ریال هزینه می‌شود.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است