شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهربا حضور فرمانده سپاه امام صادق ‌علیه السلام استان بوشهر ؛ سیزدهمین جشنواره مالک اشتر در سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر برگزار شد

با حضور فرمانده سپاه امام صادق ‌علیه السلام استان بوشهر ؛ سیزدهمین جشنواره مالک اشتر در سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر برگزار شد

منتشرشده در بوشهر یکشنبه, 28 آبان 1402 ساعت 15:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سیزدهمین جشنواره مالک اشتر با هدف تجلیل از منتخب رده‌ها و معاونت‌های سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سیزدهمین جشنواره مالک اشتر با حضور فرمانده‌ سپاه امام صادق (ع)، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان بوشهر، کارکنان این سپاه و مسئولین سپاه‌های شهرستانی با هدف تجلیل از منتخب رده‌ها و معاونت‌های سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار شد.

سردار سرتیپ پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق ‌علیه السلام استان بوشهر در این جشنواره ضمن گرامیداشت فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب (س)  و هفته بسیج گفت: امروزه بسیج در کشور به دلیل حضور گسترده مردم در دل خود و دفاع همه جانبه از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی در جایگاه رفیعی قرار دارد.

سردار رزمجو بسیج را نیرویی اثرگذار در کشور دانست و افزود: بسیج به عنوان نیرویی مردمی و اثرگذار در عرصه‌های مختلفی به خصوص امنیت نقش آفرینی کرده است.

فرمانده سپاه امام صادق ‌علیه السلام استان بوشهر با بیان اینکه نظارت و کنترل از وظایف‌ هر مسئول می‌باشد بیان کرد: نظارت دقیق از کارکنان یک مجموعه سبب پیشبرد هرچه بهتر اهداف آن سازمان می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت سنجش عملکرد‌های کارکنان گفت: اثربخشی و موفقیت‌های فرماندهان در میادین نبرد با میزان سنجش عملکرد آنها مشخص می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق ‌علیه السلام استان بوشهر در پایان افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره در حال ارتقاع ویژگی‌های نظام و انقلاب است و رصد هوشمندانه از عملکرد کارکنان سپاه مهمترین رسالتی است که دبیرخانه اشراف در سپاه آن را دنبال می‌کند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه نیز در این جشنواره ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته بسیج با اشاره به برخی از ویژگی‌های مالک اشتر گفت: ولایتمداری، سیاستمداری، کاردان در امور مدیریت، دشمن شناس، انقلابی، مدافع از ارزش‌ها، بردبار، خویشتندار، اخلاص و مهربانی برخی از ویژگی‌های شاخص مالک اشتر محسوب می‌شود.

حجت‌الاسلام ولمسلمین سید عبدالرضا هاشمی پاسداران انقلاب اسلامی را همیشه آماده‌ دفاع از مظلومان دانست و تصریح کرد: تمام کشور ایران همانند یک بازوی توانمند از مکتب اهل‌بیت در مقابل دشمنان نظام ایستاده‌اند.

مسئول دبیرخانه اشراف سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر نیز در این جشنواره گفت: تمامی کارکنان سپاه از نظر اشراف مورد تایید هستند اما در جشنواره مالک اشتر از برخی بهترین‌ها به عنوان نماینده تجلیل و تقدیر به عمل می‌آید.

سرهنگ تمیمی نیا تصریح کرد: در راستای اجرای عدالت و رشد بیشتر کارکنان سپاه امام صادق ‌علیه‌السلام استان بوشهر از روش تبدیل نمره به تراز برای انتخاب و تجلیل از برترین‌ مسئولین رده و معاونت این سپاه استفاده شده است.

در پایان این جشنواره از کارکنان منتخب در رده‌ها و معاونت‌های سپاه امام صادق علیه‌السلام تقدیر و تجلیل به عمل آمد و از کتاب جامانده در سهیل اثری از زندگی نامه شهید شاخص استان بوشهر محمد جعفر سعیدی رونمایی شد.
انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است