شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهر فرمانده سپاه امام صادق (ع)استان بوشهر با خانواده شهید مدافع سلامت استان بوشهر دیدار کرد

 فرمانده سپاه امام صادق (ع)استان بوشهر با خانواده شهید مدافع سلامت استان بوشهر دیدار کرد

منتشرشده در بوشهر شنبه, 24 آبان 1399 ساعت 14:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر با حضور در خانه شهید محمد رضا رزمی هشتمین شهید مدافع سلامت استان بوشهر به مقام این شهید ادای احترام کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر در دیداربا خانواده شهید مدافع سلامت استان بوشهر گفت: اخلاص و عملکرد یک فرد و خانواده‌اش باعث می‌شود تا آن فرد به خوبی پرورش پیدا کرده، تربیت شود و در مسیری قدم گذارد که در نهایت در این مسیر به شهادت برسد.

 

سردار رزمجو اظهار کرد: روزگاری ما در خاکریزها با رژیم بعثی عراق می‌جنگیدیم اما امروز شرایط کشور به گونه‌ای است که می‌توان از آن به عنوان شرایط جنگی نام برد و تنها تفاوتی که با دوران دفاع مقدس دارد این است که امروز خاکریزهای ما بیمارستان‌ها و سنگرهای ما تخت‌های بیمارستان‌ها هستند.

 

وی تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در جامعه تاکنون کادرهای درمانی بیمارستان‌ها اعم از پزشکان، پرستاران و سایر همکارانشان به صورت شبانه‌روزی در این زمینه مشغول فعالیت هستند که خوشبختانه همین کارکنان درمانی با تلاش‌های فراوانی که انجام دادند در بخش‌هایی موفق شدند تعداد قابل توجهی از بیماران را درمان کنند که تعدادی از این کارکنان نیز در این راه همانند شهید رزمی جان خود را فدا کرده و به شهادت رسیدند.

 

شهید «محمد رضا رزمی» پرستار با سابقه بیمارستان سلمان فارسی تأمین اجتماعی بوشهر بود که بر اثر ابتلا به کرونا در روزهای ابتدایی ماه جاری به شهادت رسید.

 

شهید رزمی هشتمین شهید مدافع سلامت استان بوشهر است.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است